Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az utolsó gazdi 300 km-t ment 2 év alatt... de a kötelezö éves szervizek megvoltak..:-)
ilyet már láttam én is.
Beálltam tankolni oszt a srác meg a csaja pont ugyanolyannal voltak.
A dolomitokban nyáron néztem, jó sok van.
És banyek, osztrákok-németek megoldják vele a kétszemélyes túrázást is, láttam nem egyet.
Egy apának, egy anyának :DDDDD
Ezért maradtam meg a kis csupasznál.
Szinte mindenre jó.
Te, én a városban imádom használni. Széles kormány, sportgumi, nagy kormányszög, sok buszsáv. :D
Nyilván tudnék értelmesebb megoldást, de én relatív hosszú távokat megyek, és próbáltam már bebizonyítani, hogy egy
125 körüli kismotor( ami a józan ész választása) behozza az árát, de nem. Mert annyit meg nem megyek.
Ja, de közben el is adta mert BMW-re váltott :D (Nem tudom egyébként, de esélyes, hogy többért, vagy legalábbis nem kevesebbért adta el, mint amennyiért tőlem vette)
És városi cirkálásra a csillagromboló a megoldás?
Nekem idén volt egy 2000-es túra. De tudod, nekem már egyedül fürdenek, meg nem vesznek éhen a tele hűtőszekrény mellett :D
De amúgy meg a motorozásom kb 3 éve abban merült ki nagyrészt,
hogy a városban intézkedtem, meg ha volt egy délutánom, elmentem pályára- oda mondjuk általában nem a bandittal.
igen tavaly kb 2000 et mentem idén meglett a 3000... kicsi gyerekek az asszony sipárog stb és az is úgy hogy 95% beszaladok váradra alkatrészért.... persze tizenvalahány éve gs500 al volt egyszer 15000 is ... na de az régen volt...
Igazad van, kopik a kolbász a vártnál jobban
Már láttam olyan számolást(csúsztatást), hogy egy honda innova olcsóbban mozgat, mint egy bicikli, mert
valós másfél liter benzint kér el 100-on, amíg ha 100km-t kell bringázni, utána annál sokkal többért eszel meg kaját :DDDDDD
És mennyit fogyasztasz százon?
Egy évben gyalog megyek ennyit.
Túramotor? Minek?
Hát pont ez az
Csak bele kell gondolni. Évi 2e km? :D
Melyik részét nem értetted annak amit írtam???
Írtem, hogy VAN olyan motor is.
Viszont ritka.
Nekem is volt egy 1989-ben 0km-en vásárolt 2105-ös Ladám. 23 évesen cirka 60e km volt benne.
Ez nem azt jelenti, hogy minden Ladát ennyi kilométerel tud az ember venni.
Ki lehet fogni motorban is, de hogy minden hirdetett túramotorban 20 évesen 20-40e km legyen, nekem az furcsa.
Ajandek volt az a motor a kovetkezo gazdanak.
nem csak ott..... nekem itt a bandit túrázni, a 70es évek CB750K kávézni menni, meg keresgélek valami sportosabbat igy 50 felett pl. BMW Randy Mamola Boxer Cup :-)
Ja. Van olyan is aki a lottón nyer. De azért nem az az általános..
ez faszság... a 2002-es Banditomat a szomszéd faluból 19e km-el vettem. 0 km-es kora óta az összes papírja meg van.. Aksi csere, éves szervizek, TÜV, stb.
Tőlem az első gazdás, garantált km-es 1250SA-t zöldiénél alig többért vitték el két éve, 7 évesen, mert 50e körül volt benne. Pedig hibátlan volt, extrákkal, Power Commanderrel és sosem volt törve. Csak mondom.
Én nem győzködök senkit, csak próbáltam körülírni a helyzetet. De mindegy is. Mindenki tegye amit jónak lát :)
Nem írtam, hogy nincs ilyen motor.
Van.
Viszont nézzél szét kereskedésekben, minden motort ők szereznek meg orvosoktól, idősektől, garázsok méllyéről?
Egyikben sincs 50e km felett.
Még a 20 éves motorokban sem.
Hagyjuk már!
Szia
De van ellen példa is én kinn vetten Berlinben 1 idősebb embertől a garázsban volt még 3 motor a bandit amit vettem 2005 limitált 29 e km volt benne de igazolta is műszaki vizsgás papírokkal . Sztem ki kell fogni
8000 evente ugy is osszejon hogy minden masodik hetvegen megyek fagyizni.