Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja,kár oda mikor bátonyterenyre is lehet.
Pont ide?
Elvileg, szombatra 15-16 fokot jósolnak. Ha mást nem, legalább tankolni elmegyek Dombóvárra:)
Okéoké:)
Én arra asszociáltam, hogy egyik nap felépíted, másnapra összeomlik. Valamit megcsinálsz, másnap más lesz rossz
:D
Ezt nem értem. A szerelő feleségének vérét veszik, és azzal cserélnek olajat?
Micsoda találó hasonlat komám :D Lopom!
Aliexpress.com
Az alkatresz erteke vetekszik a jarmū ertekevel... mi ertelme ilyen rollerekket talpraallitani? Olyanok mint Déva vàra...
alvázszámod?
Ez nem lesz 1xű..
Ezek nem hiánycikk kategória majd minden motoros boltban kapható .gogle
motoralkatreszeu.hu, motorosboltrodrider.hu
Bocsánat, lehet rosszul kérdeztem: gyári jellegű, utángyártott cuccokat keresek a kettővel előtti hozzászólásomban (#5515133)!
Gyári alkatrész márkakereskedéstől.Van külföldi mint a cmsnl.com az is lábonlövés mert ugyanaz az ár+ posta hollandoktól.
Sziasztok.

Ti honnét szoktatok rendelni "gyári" alkatrészeket emberi áron?

Naked GSF650 2006-hoz kellene kuplunk+fék kar, kormány markolat és végsúly, illetve benzin csapot a karburátorral összekötő cső+bilincsek!

Lehet magyar vagy külföldi oldal is!

Köszi srácok.
Mikuni karburátorhoz kellene nekem súbertű, Bandit 250-eshez lenne. 93' Valaki tud segíteni, van neki eladó?
Ok.Koszi.
Ez a monster nekem kb örök szerelem marad, egyszer majd szerzek egyet. Csak valahogy indokot kell majd találni. :)
Van, es 10 fele keppen varialhato.
Itt és ebben a formában nincs rá lehetőségem,hogy teljes részletességgel,ill. lelkesedéssel színt valljak.
Ha találkozunk,nagyon szívesen válaszolok,amire csak tudok ez ügyben.De egy biztos NEM bántam meg...sőt...
Van konkret utvonal?
Azt meséld, milyen a Ducati a bandit után:)
A zakopane kor
Ott szoktunk mi is aludni, gombokert