Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyesben nagyobb móka, csak 4000 nél tudd időben elcsukni a gázt, vagy legyen míves hátsófék technikád. Na jó, 650 a bandit, 250be beveszem a GSt. Holnap jöhetsz, itthon vagyok :)
Najó de miért ne?
Igen, ezt eddig is tudtuk. Én csak a miértre lettem volna kíváncsi.
650-et akarok. nem kell 1250. ennyi.
Hajrá.
A projectek naggyát letudtam 10 évre.
Apró bohóckodások vannak.Azis csak hobbi.
németből is érdemes venni , van elég sok jó állapotú gép az óratekergetéssel se foglalkoznak annyian... hoztam onnan egyikkel se volt komoly probléma nem árulnak zsákbamacskát , itt nálunk annyi szétbarmolt szopóroller van sokszor csak pislogok
Most épp abban a projektben vagyok
Mi bajod az 1250-el, btw?
nem kell karbis. banditból is az utolsó kiadású 650 érdekel abs-s.de nem sürgős. ezt az évet úgy veszem, hogy kimarad. nem kapkodok a vétellel.amik most vannak fent azokat néztem. van egy fekete 2015-ös behozott, annyiért árulják mint nálunk újkorában. sok sikert az eladáshoz.
Többet meg soha.
Árazd le 2 kilóval, számold be jó áron a patika GS-emet, és akár üzletet is köthetünk. Bár a 2 és fél mázsás, karburátoros, léghűtéses, ABS nélküli gép annyira nem vonzó számomra, de egyszer szívesen húznék egy ilyennek csutkagázt kettesben....
Ez nem szítrípió,minek neki az olajfürdő?
Árazd lefele.
Épp merítem olajba, aztán körbevákuumfóliázom. 50 év múlva sokat ér az majd :D
Ezüst színűt?
Van kapás vagy már elkelt?
Vegyél 1200-t, az az igaz ösvény.
Pláne ha GS van a szám elején R a végén.
Az 1250 még jobban tetszene..
kényelmetlen, át akartam alakítani de nem lett belőle semmi. volt ABM villahidam is, emelt csutka kormányom is. mentem egy 650 bandital és nagyon meg tetszett. kényelmes, jól megy, az utolsó kiadásúak meg nagyon tetszenek is. az sv-t meg hirdettem és 1 hét alatt már el is vitték nagyon jó áron.
Ha jól látom akkor csutkakormányos, így valószínűleg qrva kényelmetlen lehet....
Egyébként mi a bajod az SV650-el és miért gondolod, hogy a 650-es Bandit ezt megoldja?
Honnan tudod, próbáltad már az 1250-et?
Külső méretei teljesen ugyanazok, a súlya mindössze 20kg-mal nehezebb és 78 helyett 98 LE. A nyomatéka sokkal nagyobb, nem lehet és nem is kell szétpörgetni. A fogyasztása tök ugyanaz mint a 650-é a fele fordulat miatt. Szerintem tartósabb is.
mert hobbyt vagyok és elég lesz a 650 is.
Miért?
Ja ha valaki 650 es ert ter be 1250 essel tavozik.Ha akar ha nem.

Amugy van egy fasza hondam ha kell.
Atneveztem Vén Köszvény-nek.