Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fojtószelepek tengelyével már próbálkoztak páran, de amennyire tudom nem sikerült jól senkinek (persze lehet, hogy volt akinek igen csak arról én nem tudok), a gond az, hogy ha veszel egy bontottat nagy eséllyel hasonló lesz amilyened már van.
Köszi a választ! Érdeklődnék,hogy másik évjáratú karbi is jó lehet rá vagy csak ez a tps szenzor miatt? Anélkül is megy a motor?Gondolok itt öregebb , szenzor nélkülire , ha esetleg csak olyan lesz . Vagy fiatalabb évjáratú? Most vettem a motort nem tudom mennyire van hozzá bontott alkatrész.
Bontott sört?? De aztán rájöttem
Nem harcolunk
Vegyél egy bontott sort.
Csak, hogy értsd, mire válaszoltam!
Nem szabad terelni!
Isten ments.
Ne harcoljatok.
Ne vergődj! És ne mesélj!

Igazad van, férfi vagy, okos vagy, gazdag vagy.........
Rég nem veszem fel a kesztyűt ilyen tökéletes motorosokkal
Üdv! Szedett már ki vki 2001-es Bandit 600 karbiból folytószelepeket? illetve cserélt gumikarmantyúkat ott? Falsot szív... :(
Oké, akkor segítek: 'Motorozni tökéletes..->Már akinek..->..Hát férfiaknak...->'...Szóval a szemedben azok a férfiak, akik full szélvédelem mellett, karosszékben veretnek autópályán? Mesélj még....' BTW miért nincs FJR-ed, ha már olyan kurva jó? Na mindegy is. Pláne, hogy fézerrel veretsz :D
Csak sajat tapasztalatomat tudom mondani.
Ez a kis szurke járgany kurvajó.
Segítek

De mindenek előtt kurva nehéz..

Erre válaszoltam, nem a szélvédelemre
A súlyáról írtál, ha jól emlékszem
Vagy lehet, hogy már elfelejtetted?
Te már ne mesélj!
Szóval a szemedben azok a férfiak, akik full szélvédelem mellett, karosszékben veretnek autópályán? Mesélj még
Hát férfiaknak.
Már akinek.
Valamit valamiért.
Nyáron sem baj az.
Ez csak nyáron baj - télen fícsörként is fel lehet fogni.
Nem kell emelgetni a feje felett.
Motorozni meg tökéletes.
szia
nagyon sokan panaszkodnak a nagy hőtermelésre , hogy átforrósodik a tank és a váz
szia
mindenképpen az lesz csak várnom kell 1-2 hónapot mire összejön rá a pénz , mert ugye úgy mégsem mehetek oda pénz nélkül
Ja, viszont nagyon alacsonyan van a súlypontja, sokkal kezelhetőbb, mint a hasonló súlyú társai :)