Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudja fene,egy darab.Ha nem lesz mocsok ido tesztelem,de az nem mostanaban.
Te, és minőségileg milyennek tűnik ez a kormány? A befogó része egy darabból mart?
Sziasztok Banditások! Lenne egy eladó Bandit 1250 gyári plexim, újszerű állapotú, valakit esetleg érdekelne?
Nem fer el az idomtol,vagy nem tekerem vegallasig.
Esetleg csal a fenykep.
Én is terveztem, hogy teszek ilyet a CB-re. És pont ezek miatt. pl nálam van 4 szett lábtartó, meg fékpedál, meg egy fél műhely, hogy ha talajmintát vennék, ne feltétlen kelljen hazamenni egyből.
Te, nincs ez nagyon összehajtva hátra? Elhiszem, hogy Neked hajlik így a csuklód, csak nehezen. :)
Mert a kovetkezo cseres alkatresz a palyaidom,lejon az osszes nem fontos cucc lampastol,indexestol,kapcsolostol.
Mivel forgalmikeptelen blokk van benne,igy konnyebb eladni,a leszedett cucc megy fel ebayre,jofogasra,.Minden.
Ha meg nem viszik el a motort meg az is lehet kirangatom kakucsra.
Mert össze fogja törni párszor (bár szerintem csak egyszer, mert ettől leszokik a pályázásról.... ). Eladáskor meg jól jön majd a gyári, a "karcmentes, makulátlan nem dohányzó" állapot igazolásához.
Aha. Én azt nem értettem, hogy miért kellett lecserélni erre az eredetit?!
Tehat az eredeti gyari 29710 forint /db oemparts nal. Ez majdnem 60 rugo.
Ennek parja volt 8300.A cso es a befogo kolon alkatresz, ha szerencses az eses csak a csovet kell cserelni ami nincs 2000 ebayrol.
Palyamotor atalakitas lesz, tehat lesz eses.
Mindez pusztan koltsegcsokkentes.
vagy fillerbaszas, nezopont kerdese.
Tényleg nem akarok baszakodni és belátom, hogy én vagyok a tufa, de baromira nem látom, hogy ez most miért jobb, mint ami eddig volt?!
Pálya és piac.
Akkot palya v piac?
Naaaa!
Felkerult a jobbos is,meg be kell allitani,levagni a pozicionalo pöcköket.
Hát az elég kézenfekvő lenne, vagyunk így ezzel egy páran. Bár állítólag van élet a BMW-n kívül is, bár én ezt nem tudom elképzelni
biztos BMWre
És mire váltottál, ha nem titok?
Sziasztok!
Mivel típust váltottam az elmúlt évben, így maradt néhány alaktrészem aminek esetleg jobban örülne valaki mint sem nálam a legyenek. Mint a hírdetésemben is írtam, van sok minden a géphez, így ha tudok segítek az alaktrész keresőknek!
https://www.kepesmotor.hu/bont...
üdv: Balázs
Etyek,Korda studio,egyik bejarat.
A marsi cimu filmben ez a nasa bejarat.
Zoli,az az uveges ives ize az hol van?
Nameg csak ugy.
Bontott idom volt,azota sikerult egy szinazonos elemet venni.
A sarga oldalara emlekeztem.....a fagyizo meg termeszetes kozeged!