Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi lenne a kérdés?
sziasztok
Valaki ült már tdm 900-on vagy v strom 1000-en?
Hehe.
Bevallom nem gondoltam, hogy az utolso bejegyzesemtol sokkot kap a forum.....
Sztem is a legjobb naked amivel valaha mentem,konnyedén,termeszetesen villamgyors....
A regi es az uj kozt a kumülömbseg csak annyi hogy ugyanazt a menést a regi agresszivebb musorral adja le.Viszont olyan mint az anya-lanya,nrzd meg az annyátt vedd a lanyat.
Amugy egy megvigyazott utolso szerias RX nem rossz vetel,es eselyed sincs utasnak nevezett ballasztot feltenni.
A régi volt az első, amire azt mondtam, ha nem akarnék utast, azonnal rohannék venni a bálna helyett.
Az új mégjobb.
Ugyanúgy penge,de nem fapad hanem kényelmes,erősebb,szebb,fényesebb.
Amúgy ami régid volt, az is kjó motor volt.
Tehát akkor az igazi motor angol, 765 kobcenti es sor3.
Így van, az életérzést árulod, amiben részesülni fog, miután megvette a terméked.

Zoli, csak mondom, tele vagy itt markeing szakemberrel.
:D
Sosem gondolkodsz a vevő fejével inkább rákényszeríted a vevőt, hogy a Te fejeddel gondolkodjon és ne azt vegye amire szüksége van hanem amit el akarsz adni.
Ja, akkor biztos úgyvan
Köztudott tény, angol tudósok bizonyították.
Höhö
Sajnos valahogy mindig elojon a kereskedos reszem es megprobalok a leendo vevo fejevel gondolkodni.
Olvasgatom a topoikot, (jo nincs topikba illo motorom) es lejott hogy a kerdezo nem az a "bolonditos", "mokolos" tipus, konkret motorokat sorolt az emlitett ar kornyeken.
Nekem ezekbol a feltetelekbol a cb, fjr tunt a megfelelonek, holott en a kozelukbe se mennek hisz tudjuk az igazi motor angol, 765 kobcenti es sor3.
Mindenkinek.
Azt 1150RT-t meg lehet bolondítani. Veszel bele újraírt chipet, meg beleteszed a 850 végáttételét. :)
Tudom.
Én nem írtam ilyesmit :)
kösz mindenkinek az infókat
5000 euroert?
Ketlem.
"A boxer nem valami erős..." Már amelyik
"..ennyire egyiket sem szerettem..." Egyetértünk
Volt 1200 k5-öm 13 évig. Elég sokat mentem 1250-nel, FJR-rel is. Különböző BMW-kkel szintén. Az van, hogy fékben, kényelemben, futóműben a teleleveres BMW nekem olyat ad, amit a többi nem. Plusz érzésre olyan vele menni, mintha egy kicsit meghízott bmx lenne. Egyértelműen drágább fenntartani, ebben az is benne van, hogy elromolhatnak rajta olyan dolgok, amik a többiben bemne sincsenek egyáltalán. A boxer nem valami erős, legalább is egyáltalán nem érezni annal, semmilyen fordulaton. Váltani is többet kell vele, nincs az, hogy leereszted 2000ig a fordulatot, elfelejtesz visszaváltani, aztán mégiscsak megelőzöl 3 kocsit izomból :) Volt dolgom jó sokféle motorral, ennyire egyiket sem szerettem. De a párom sem.
Igen.
Akkor csak rajta mulik.