Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olcsó 32 literes Givi dobozt valaki?
Nem álltam rajta vagy 1 hónapja. Mindig csak a Gs :)
Egész nyáron ment,........hát világítani csak minden 2. bukkanónál világított,duda meg nincs rajta.
De minden perc élvezet annyira bumfordi kacsaként kanyarodik.
Hol tartasz a robogo projektel?
Mivel terepszezon van, hogy allsz a triallal?
Írjak rendszeresen?
Nem akarhatod.
Akkor most 3 hétig no hsz?
Menjél velük, billentyűzet mögül nem lehet motort venni.
BMW
Ha már ilyen árakban töprengsz, akkor mozdulj valami bömösre és örökre megoldódik a problémád
a régebbi az nagyon csúnya az új az meg csak hitelre lehetne úgy hogy előlegbe beletolnám az 5000 eurót de ha hiteles moci lenne gondolkodnék az új 1000 vsrtom-on is dobozokkal 4millió 99 ezer
Pedig vicces, neha meg tanulok. Nem sokat az igaz.
Majd a januari uborkaszezonban bepotolom.
Nekem az fjr-es összehasonlítása rémlik, már nagyon rég néztem, saját idegeim érdekében nem nézem
Az igen rusnya.
Nem az a verdikt hogy auto motor?
vagy az a pan?
Most hogy sok a melo elvesztettem a fonalat.
Vegyél versys1000-et ebben a kategóriában
Persze mert szerinte az fjr blokkja van kettévágva matek is pont kiadja hogy 2*900=1300
Na jo de a mester nem szereti.
az az igazság , hogy jövőre veszek motort , hogy milyet azt még én sem tudom az a baj , hogy több fajta is bejön de amíg el nem döntöm ,hogy minél fiatalabb közép kategória vagy öregebb többet futott felső kategória addig csak totyogok 1 helyben mint a szaró galamb
köszi az infókat
Nekem van egy eladó 2009-es fekete tdm900-asom!!

Kényelmes, nekem zselés ülésem van, szélesebb kormány hátrébb hozva, így kényelmes nagyon. A gyári ülése nem tudom mennyire kényelmes de a kormány japánhoz híven keskeny és nekem fájt a hátam meg a csuklóm.
Fogyasztása szerintem soha sem volt 5liter felett a dl1000 tutifixen nem lesz 5liter alatt de lehet 6alatt sem és a tdm nem rángat/remeg/vibrál annyira mint a dl, jobb a fék és a futómű is a yamahán.
Én biztosan a yamahát venném még akkor is ha a dl sokkal inkább túramotornak látszik
Mindkettő zsiráf.
Tdm sor 2-es.

1000 v strom kenyelmes de azon kivul egy butacska, nehezen megfekezheto balnanak erzodik, a 650-es sokkal ugyesebb mindenben.
Tdm-rol nincs tapasztalatom, de ha Levi elokerul, neki lesz.
hát hogy milyen kényelmes , hosszútávon mondjuk napi 4-500 km , fogyasztásuk milyen , esetleg fellépő vibráció van-e mivel mind 2 v2-es , tudom olvassak teszteket , , de én jobban szeretem az olyan értékeléseket amikor másfajta motorral hasonlítják össze , meg öszíntén elmondják , hogy jó vagy nem jó