Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy,kikerulom Derecske felé.
Szukseges rossz a palya,de sokat segit ha ugy adodiik. A szloven meg szep helyen is megy, de pl. Milano korul kuzdes van.....
Nekem keskeny a gumim, az nem lesz kockás, és olyan jókat dumálunk
Anyával, mert akkor végre senki nem szól közbe :D
Szerintem mindenhogy büntetés az autópálya motorral. A motort is sajnálom, a gumim is szemmel láthatóan kockásodik és baromira unatkozok közben. inkább viszem autóval, sávtartó, lehet közben szundizni
Ez nagyon yodás bölcsesség, de igaz.
Az a lényeg, mindenkinek olyan legyen, amit szeret.
Vannak akik jobban csinálják ezt a vallalkozosdit,én nem.
GS em meg nem lesz.
Szeretem a szürke minimotort.
És milyen igazuk van
Az van, hogy venni kell olyan motort, amivel nem bünti az autópálya (csendben jelezném, nekem olyan van :))))
És akkor még kevés szabival is van sok évnyi játéktered :) Amúgy az összes vállalkozó haverom feszt utazik, meg motorozik, dolgozás helyett
Hja,öregszik az ember és egyre messzebb kell menni egyre rövidebb idő alatt.
Pár hónap és bazinagy eszköz lesz a szallitasra.
Ha minden jól megy.
Idő kevés lesz.
Nalam is ebbe az iranyba mozdul a sztori.

Mai szelloztetes....
Én a helyszínre szállítást preferalom mostanában,szóval tökmindegy.
Sosem cserelnek egy f4et banditra. Esetleg tegyel ra egyenes turakormanyt, sw motech legkamras uloparnat. Ha ez kevesnek tunik, akkor vmi turaenduro szeruseg a megoldas.
Mindkettőnek hulladék az ülése, de Ferinél a pont.
tényleg nincs sok különbség... nem egyforma az ülés , a kormány, nem ott van a lábtartó a motor másképp van hangolva stb stb szerintem próbáld ki mind a kettőt és eldöntöd , most hogy nekem mi a kényelmes az nem mérvadó mivel nem vagyunk egyformák
Sziasztok! Egy Honda Cbr600f4i helyett szeretnék kicsit kényelmesebb motorra váltani. Egy Suzuki GSF650 vagy GSX650F előre lépés lenne kényelem szempontjából? Azt olvastam, hogy a két Suzuki között külsőt létszámítva nem sok eltérés van, pontosan mik ezek? Ülése melyiknek jobb?
Nem, tegnap megcsinaltam. Gyorsabb, mint egy hagyomá yos telón.
Telo sem konnyezik mar az uj kipura?
Fölraktam a sportcsövet, olyaaaaaan hangja lett...
csak kár, hogy nem hallom. Komolyan, olyan hpsszú, mint másfél motor. Valami
mélyebb dörmögést hallok, de minimál, inkább a blokkhangot hallom. Aztán félreálltam,
levettem a sisakot, melléállva a majom kezemmel elkezdtem húzni a gázt, pont jó :DDDD
Ahh,nosztalgiával kevert rémület.
Talalt
Csak nem Botond a neve a tulajnak ?
Szoporoller projekt.....brrrrr......
Van egy itt az utcankban, bolond egy szerkezet.....