Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért Pavarottitól a Nessun dorma sztem nem olyan rossz, de nyilván nem mindenkinek jön be :)
Ne erőltesd, azzal semmi bajom, ha te hallgatod. Csak nekem ne kelljen
Nekem is csak azzal volt bajom.
A zenekari árokban egész jól el voltam a fényképezőgépemmel:
Jó tudni,akkor letöltöm a csárdáskirálynőt. Fullban.
Illetve a zene igen, az áriákat nem bírom.
Ez nem bunkóság kérdése. Viszont ha már választani kell opera és operett között, akkor inkább az opera. Operettel engem vallatni lehet
Van akinek tetszik van akinek nem....élőben hallottam részleteket játszottam a zenekarban.....nekem nagyon nem tetszett, de állítólag voltak olyanok a nézőtéren akik nem csak a kapcsolatépítés miatt mentek hanem élvezték is az előadást.......bár ez utóbbit kétkedéssel fogadom.
Két évig rendszeresen fotóztam a Kalocsai Színházban: sok operett, és egy-két opera előadáson is.
Lehet "bunkó vagyok", de pl. a Traviata olasz nyelvű vonyítása nem lopta be magát a szívembe különösebben.
https://bogyofoto.hu/szinhaz_2.html
https://bogyofoto.hu/szinhaz_1.html
Ha egyszer élőben hallgatnád meg, lehet hogy megváltozna a véleményed. Persze az is lehet, hogy nem de élőben nagyon más, mint felvételről..
Nem fehér embernek való....
Na, az opera is kiverte a fórum biztosítékát...
Operát is? Mondjuk azt meg tudom érteni, de ahhoz olyan helyszín és zenekar is kell :)
Ezeket én is szeretem :)
Ő? Inkább az asszony.
Birsz elni!
Oda nem sikerült bejutni :( Pedig erősen próbálkoztunk)
A scalaban voltatok? Talán az egyik lányom zenéjét is hallhattátok, ott játszogat néha, igaz elég mélyen a zenekarban.
Már mikor elvittem :) 1 óra a repcsi, ott sétázgatás napokig, kis vonattal Comói tó, pizza pasta, opera stb :)
Elviszed Anyat a divat fovarosaba....
Útban Budapest-Granada közt sanszos hogy belebotlasz.
De mi a tökömért mennék Milánóba motorral? :)
Aaa, baromi jól elvagyunk. Jó kapcsolat, nem unalmas, néha összeszólalkozunk de ki is békülünk hamar
Sz@ társaság lehet.
Én nagyon ki tudok készülni... főleg ahol több 10km-en i-gl korlátozás van Autóval elvagyokmert benyomom a tempomatot, szól a zene és beszélgetek magammal