Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lámpától csak teligázzal indulni... Az utas tehetetlensége megfizethetetlen...
Lámpától csak teligázzal indulni... Az utas tehetetlensége megfizethetetlen...
Akkor ment volna autóval a gumikért a fillérszopó.
Én két motorgumit vittem így haza pár éve, mondjuk nem így néztem ki.
Ha már gumi téma:
Sok, sok, de ha belegondolok a felelősség sem kicsi már ha vállalja valaki ha sérülést okoz akkor helytáll érte, még egy autó alufelnihez képest is drága két motorfelni és nem nehéz ki-be szerelésnél valamit megsérteni így már nem is biztos, hogy annyira drága nem beszélve, hogy ott általában jól is dolgoznak. Tény, hogy magamnak nem viszem oda, de simán csak azért mert meg tudom oldani itthon (hála Zolinak ) viszont amúgy vinném.
Ha gumit dobsz fel fényképen készülj fel hogy mindenki profi gumiszakértő.És megmondja a tutit.
Persze hogy igazad van. Nyugodtan hidd ezt
Nem, nem: ő profi, ő térkövet használ!
Azért nincs, mert igazam van? Hagyjuk szerintem is... Csak akkor ne kérj arra, hogy fejtsem ki a véleményem ha nem értesz hozza csak azt gondolod... Cső
na jó hat nincs miről beszélni veled. Igen a képen nem a trail2 van, arról nincs képem, de ha gondolod kimegyek és csinálok neked egyet.
Ez egy túraendúró gumi, 8000km nagyon kevés tőle hiszen egy sportgumi is elszalad 5-7000km-t csak épp teljesen más azzal motorozni.

Relatív minden... ja
Mi neked a "túra" gumi? Milyen motoron van? hány személlyel mentél ?mennyire volt megpakolva a motor?mennyire tépted neki?V-motor?vagy sor4?Melegben mentél vagy már ősz volt....??? Ez mind mind befolyásoló tényező és NINCS olyan hogy egy gumi keveset bír. Pont annyi van neki megadva, mint amit ezek a tényezők összege megad...
Túra gumi kibirhat 6000km-t is, de 10-12000km is...Minden RELATÍV...
Ez nem Scorpion trail 2...
Hozzá igazítottad a szélét a kozepehez csiszolo vaszonnal.... ügyes
Nem tudom hogy azt hogy kell... általában autópályán lesz ilyen a gumim.
Ezt fejtsd már ki! 8000km igenis kevés egy túra gumitól!
8000km...kevés...csak a közepe....No comment
Viszem.
Nem vagyok szem gumishoz.Elszüttyögök vele otthon.Mar nullaban vagyok árban.
aaaaaaaz igen de gondolom mások is vannak
Najó, de ha tőlük veszed a gumit, de a felnit kiszerelve viszed, akkor csak olcsóbb a gumicsere, mintha még ők szerelgetnék ki-be.
Néztem, hogy mennyiért cserélnek mostanában gumit. Kék holdnál 12500/ két kerék. Mondom,
az jó. (mennyit sprórolok, hogy magamnak cserélem, hehe :D ) Aztán odaírva, hogy hozott gumira,
a munkadíjra kétszeres a szorzó :D
ja meg ha lusta vagyok kivenni a kereket a gumisnál majdnem annyi a csere :D
Azé a 17-bűl kigyön egy winersnicli,nemám minimális.
"...8000km alatt elfogyott és a vicces jogy csak a közepe..."
Döntögetni nem próbáltál? Szokott segíteni!