Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nolan n87, szerintem érdemes egy fejpróbát venni arról is. Most is néha használom, 4éves, 50ezer felett motoroztam benne és még mindig hibátlan, működik mindene patentul, kicsit a szivacs össze esett benne.
Kínai intercom volt nekem benne, elfért teljesen jól benne.
A Keloban talán a legolcsóbb. Nekem rpha70 van, a plexi mechanika nagyon gyenge, jóformán a saját súlyától lecsukódik, az i70-en biztosan más van de azért nézd meg azt is. Egyébként kicserélték tehát működik az 5év gari rá, azt hiszem az i70 is 5év garis
En meg ott csoroskodok a szurkevel a passokon egy szal borruha tanktaska comboval a mamutok kozt.
Anyával feszítve mi is dobozoztunk már banditos korunkban is, ha csak 1 naposra megyünk, az a gardrób :)
+ sena, vagy valami nagyon drága intercom :)
Elnezest, ez igy pontos.
termeszetesen 40 el felnyitott allresz, lecsukott napszemuveg, fulldoboz, mamaval hatul befeszitve.
Kösz, hjc-ből az I70-nel szemeztem, asszem suerdán akkor elnézek a Pardiba, van arra úgyis dolgom.
BMW-felnyitós Schuberth- goretex ruha.
Hogy pontosak legyünk :)
Hjc is17

Szerintem mindenben megfelel egyedül az intercomba nem vagyok biztos.
Pedig visszaküldhettem volna a 2501 forintosat, de a nyáron kibactam....
Azt inkább ne!
Aszittem bmw-schubert az olyan mint a borso meg a héja.
shark?
4 schuberthem volt, imádtam őket, az áruktól viszont szemrángást kapok :)
Ha oldaltáska érdekel, nekem van, tartóval együtt!
Ezekbol egyiket sem ismerem.
Passz, valami nagy kübli schubert BMW felirattal.
Legyen pár hsz: Keresek sisakot, ami:
Pinlockos, zárt, napszemüveges, csendes, max 60e ft, lehet bele intercomot tenni.
Semelyik peremfeltételből nem engedek.
Várom az ötleteket :D
Sziasztok! 2002-es évjáratú 600-as Bandithoz keresek GIVI oldaldoboz tartó konzolt. Megjött rá a vevő, ha valakinek van ebből a ritkaságból :D Köszi! :)
Ez kivanja a gyotrest.......
Meg nem publikus, de nem motor.
És mi a nagyprojekt?
Mittomén... De azért ha valamikor csáléra álló szájjal, vakon üvöltözni kezdesz, akkor emlékezz vissza a kérdésemre...
Lehetseges, az jo vagy rossz?
Te lennél Rocky Balboka?