Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen levettem, és kivettem belőle azt a részt is amiben a szivattyú van. Lehet, hogy nem jól tettem vissza valamit?
Levetted a tankot most hogy cserelted a cuccokat?
Hat gondolommal nem megyek semmire! Nezdd meg!
Hááááát, gondolom! Mondom eddig nem tapasztaltam fulladást.
Tank szellözes???
Ja, egyébként sajnos azt sem tudom hol található az üzemanyagszűrő, és hogyan néz ki!!!???
Igen, minden gyári rajta. Tegnap volt olaj és szűrő csere, illetve tegnap tankoltam tele, de az idén már használtam, és eddig nem tapasztaltam a fulladást. Üzemanyagszűrő nem volt cserélve.
-Minden gyári rajta?
-A benzin friss vagy még a tavalyi?
-Légszürö mikor volt cserélve?
-Üzemanyagszürö volt tisztítva cserélve?
-A tank szellözik rendesen?
Helló! 2008-as Bandit hirtelen gázadásnál fullad, üresben nem! Esetleg valakinél volt már hasonló probléma? Üdv
Erre gondoltam,köszi megcsinálom akkor az enyém is ugyanez a típus :)
Jópáran jelezték már ezt a gondot,ha nem is tipushiba de akkor nem egyedi.Éppen becsukott szemmel is megtalálja az ürest aki már motorozott jó néhány évet, km-t,de azért szeretem ha valami ott van akkor működjön is rendesen.
Hali! Pont most javítottam meg az ilyen problémámat. A lényeg, hogy a forrasztás elenged és vissza kell forrasztani. Ehhez ki kell kaparni a fehér szilikon-szerű tömítést, visszaforrasztani és újra leszigetelni. Tegnap csináltam, ma ellenőriztem. Perfekt!
Ja, 600 K2 Bandit, más típusnál nem garantálom
Szeva ! Ugyanez a problémám. Olajcsere után kicsit jobb lett de meg nem oldódott.
Rendben,megnézzük köszönöm!
igen volt az egyik csoporttagnak nehezményezte hogy a blokkon belül olaj kerül a kontaktokra kikiáltotta típushibának de mivel másnál nem jelentkezett és szinte az összes motornál olaj van ott ez a kijelentés megkérdőjelezhető , mielőtt össze vissza telenyomkodol mindent szilikonnal nem ártana kimérni hogy hol a gond lent a blokknál a kábelezésnél vagy akár az égőnél
Sziasztok! Üresvisszajelzőm ha melegszik a motor nem világít ha visszahűl megint jó.Oldaltámasz érzékelője kitakarítva befújva ott nem keresném a hibát tovább. Valaki említette az egyik csoportban,hogy a deknit levéve a vezetékeket újraforrasztotta és telenyomta szilóval,kérdezném volt már valakinek ilyen problémája és el tudta e hárítani a hibát? Köszönöm
Amig lehet, bar mar most sincs mozgas.
Jo meglatas!
Bótban?
Szivas,sztem nalunk is ez lesz.
Havat elpucolta, aki odaszórta Nekem ne csináljon programot
Oregesen nézek ki a fejemből .
motor pokróc alatt holnaptól kijárási tilalom nappal is
Ho eltakaritva,virus leolve,vagy mi van veletek?
Sziasztok!

2009-as Suzuki GSF 650-re keresek egy pár új lábtartót. Sajnos zömében interneten csak a régebbi pédányokkal kompatibilis termékeket találtam. Egy link, ahonnan rendelni lehet éppúgy tökéletes, ha valakinek van és elpostázná az pedig a non plus ultra. Tudna valaki segítni esetleg?

Köszönöm szépen előre is!
Sziasztok, érdeklődni szeretnék hátha tud nekem segíteni valaki, 600-as banditra keresek hűtő rácsot , láttam nagyon szép megoldásokat.