Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyat ami nem falsol? Mert szinte mindnek az a baja...ha van is 250-300€...
Hali! 600 -as, 1999-es bandithoz, vagy gsx600f-hez keresek karburátorsort.
De miért kell azt emelgetni?
Benzincsap átereszt ÉS valamelyik karburátor is túlfolyik. Mindkét dolog egyszerre.
Kezdtem a benzincsappal,ez mivel vákuumos ennek a membránjának csak akkor szabadna átengedni a benzint ha elindítom a motort ON,RES. PRI-ben viszont mindig nyitva van,membránnak nincs rá hatása. Ezzel kezdtem,tök mindegy milyen állásban van folyik (felújítás) .
Viszont javítsatok ki a karbikban ha gond van (tűszelep,úszó) csak akkor engednek át? Ha igen akkor ott is szét kell néznem.. Persze új olaj és szűrő alap ilyenkor...
Sziasztok! Tegnap lecseréltem az 1200 banditomban az olajat,szűrőt és a levegőszűrőt! Picit mentem vele,beraktam a garázsba,ma reggelre tócsa van alatta,benzin szag van és látom a kis ablakban az olaj jóval több lett és marha híg,gondolom bele folyt a hengereken keresztül. Az ok olajcsere,szűrő de hol keressem a hibát? Így még nem jártam. Köszönöm.
Üdv mindenkinek!!
Ha valaki 1200-es Banditát keres hívjon bátran
Nekem sajnos nehéz lett.
egy korábbi baleset miatt
06202106016
Sziasztok
Hátha valakit érdekel
4 gyári új gyertya valamit gyári vario plexi minden papírjával eladó.
Sziasztok , Van pár eladó Bandit holmim, hátsó idom kicsit karcos, alul van egy kis kitört rész, belső sárvédő, és egy gyári kipufogó leömlősor, nem sérült, egyben az összes 10 000 ft. helyileg Szombathely -Köszeg 003620 921 9342
Idézet haveromtól:
"Öcsém szerint- mióta BMW-je van- a váltó kopóalkatrész"
a dugattyú meg a csapágy is kopóalkatrész
Tudod, 100 ezerig semmi nem volt max kopóalkatrész. :)
")
Karcos, nem kell ez már a kutyának sem. A blokkja meg bőven 100ezret elszalad gond nélkül
Nem is azért hanem mert azt viszik amihez sűrűn kell a bontott alkatrész és persze, hogy csorog a nyáluk egy még üzemképes példányra.
Nincs kedve senkinek tolni
Mert látják, hogy azt a legkönnyebb ellopni csak mindig túl korán mész ki és így csak a mancslenyomat maradt.....eddig, de ha egyszer leragadsz hurkáknál a boltban.......
Ez nekem is feltűnt, lehet a szín miatt. Az én motorom sem egy szépség de valamiért ha megállok vele pl a sétálóban, hiába van mellette 3sportmotor amik ki vannak csilivilire nyalva, mégis az enyémre akar felülni a kisgyerek. Vagy bemegyek a teszkóba, jövök ki és látomhogy tenyérnyomos a tank.
Ez mindenhogy ronda lesz, most még saras is :D
Párom szerint is az, de Ő is nagyon szereti.
Hallod, hogy hányan odajönnek az utcán, hogy hú, meg ha, milyen SZÉP,
de érted, ilyen rendesen jólszituált emberek, meg könnyes szemű papik,
hogy apukájuk is ilyen oldalkocsissal vitte őket. :D
Jó kép lett, csak az "aszfalt" ganyé.
Gondolof a surlofeny javit az esztetikan?
Nekem meg az látszik jónak :)
Halasztunk, de jovo vasarnap lehet h nekem nem lesz alkalmas.
Nem tudod ki hozza, az hogy lehet? Pedig az összes futárt ismered név szerint.
Majd hétfőn megérkezik, azt se tudom ki hozza. Mindig gyorsak, hívnak hogy megérkezett és küldik, másnapra mindig itt van. Most amikor sürgős persze, hogy csúszik a futár