Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyi szokta ezt dicserni,en nem hasznaltam ilyet.
Banditba valvoline-t hasznaltam, az hamar felert mindenhova, legalabbis inditas utan mindjart megszuntek a zorgesek, motullal meg talan puhabb volt a valtaserzet.

Kawaban motullal jarok, de multkor kitakaritottam es beolajoztam az osszes csuklopontot a valto mechanikaban, szinte hondas finomsagu lett a valtaserzet. Mondjuk most is olyan poros a motor, mintha a dakarrol erkeztem volna, pedig csak ugy 5cm mely poroban raliztam par km-t.....
Valaki használ ilyen olajat ? Eddig 2 alkalommal motul 5100 volt a gépbe előtte fuchs azt jobban tetszett de legutóbb nyűgös volt a beszerzése így motult raktam de mintha a váltó ezt nem annyira szeretné ... Eddig érezhetően jobb lett a váltás remélem így is marad
Köszi Zoli!
Jó a fizimiskád, kupec jutott rólad eszembe!
Lenne egy telefonszámod?
A ricsibontóban voltak,hogy daytona 955 azt passz,egy telefont megérhet.
Sziasztok! Tudnátok nekem javasolni olyan bontót,amelyiknél Triumph alkatrészek,idomok is vannak?
Elsősorban Daytona 955i bal hátsó farokidom kellene.
Csak figyeld, most sem szól hozzá, hátha megint bekussol a fórum
Zoli szerintem várta az egy hónapos kussolást :)
Mi a helyzet,sokkot kaptatok a nyartol?
kici óccó de nem kínai mint egy túlárazott majdnem eredeti simson írj a messengeren
Sziasztok!
Keresek suzuki gsf 400-ra E jelzésű kipufogódobot ('92). ha nem járnék sikerrel akkor, esetleg meg tudnátok mondani, hogy melyik évjárattal vagy típussal lehet kompatibilis? Sehol sem találtam eddig.

Illetve ha valakit érdekel van egy karbi sorom, donornak, membránok, úszók épek, tömítések, benzinátvezetők újak mind a 4-ben. egy darabról hiányzik a hidegindító mechanika.

Előre is köszi a segítséget.
Hmmmm, quanta costa?
Sziasztok! Van egy GSX650F-em (2008) amin van gyári suzuki hátsó doboz ami nekem nem jön be. Szeretnék rá szettet tartóval mindennel, amihez van oldalsó doboz is. Úgy tudom hogy a hasonló évjáratú banditok és a GSXF hátulja megegyezik. Tudtok erről valamit? Passzolhat egy banditon lévő doboz szett a GSXF-hez? Esetleg van valakinek eladó vagy cserélne a gyári suzuki cuccra?
van egy magyar papíros forgalomból kivont RS125 2T 21 kw os biciklim az orridom összeráncolódott 2006 vedd meg a gyereknek
Magyar papírral max 500, házhozszállítva. És ne MK1 legyen :)
megy az nem kell túlzásba esni ha nekem lenne és nagyon fos lenne lehet rámókolnék 4 db különálló síberes karbit , van több méretben 30 euró körül az aliexpresszen
Falsol mind...tenni kell rá befecskedezöt a porlasztó helyett! :)
adj érte 6-ot 5 nullával a végén és kapsz mellé egy motort is bónuszba
Meggondolatlan impulzusvásárlás?
Egy ötöst adok érte :D
1200 bandit hoz főtengely jeladó kéne tud valaki? Vagy valahol
A kép meg lemaradt