Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint az elottem szolok irtak,a lenyeg,hogy szelesebb legyen joval a gyarinal,sokkal jobban iranyithato es konnyedebb lesz tole a bandit.
A magassag egyeni izles dolga,de inkabb cserelni kelljen bovdeneket meg fekcsovet,csak kenyelmes legyen.
én speciel alacsonyabbat raktam fel LSL alu kormányt mondjuk az viszont kicsit szélesebb
Alattad a Zöldi mester! Ha nem tévedek, akkor n+1 kormányt próbált már, és jelen esetben n egy elég szép nagy szám....
Sziasztok!
Érdeklődnék, cserélt-e valaki kormányt?
Mennyivel magasabb az amit még fel lehet rakni fékcső illetve egyéb vezetékek, átalakítása nélkül?
A lényeg kinek mi tapasztalata kényelmesebb lett-e?
most néztem a PÜ-t, írtam választ
Nekem nem alacsony.
Balra váltókar, sztender, jobbra fék, kipuff.
De ezek ilyen lófütty aljmagasság mellett nem nagy dolgok. Az a vicc, a gumi meg simá birná. Mútkor feltettem egy 4 centivel magasabb lábtartót, kakucson egy délután alatt elkopptt a harmada.
Nalad ert le a fekpedal?
Nalam labtarto,kozepsztender,kipufogo emelte el a hatsokereket......amikor szikrazva uszik keresztbe az hatulrol egesz latvanyos lehet....
Pl Te :D
Ott az ütköző. Tényleg nem túl HC, a lábtartó is karcmentes, meg a fékpedál is :D
Nyaldossa egy picit a dob a lengovillat...
Ha ez a mérce nekem gyárilag nincs.De nem érzem HC-nek magam.
Szerintem Zöldi lehet.....
Az a kerek bizbasz?
Lehet,tedd fel és meglátod jó lesz e.
Szerintem van ütköző. Vagy ha nincs, akkor mi az ami én annak látok?
Hiányzik az ütköző,valaki egy univerzális dobot egy összekötővel tette fel.
Ha megvan a középtámasz,fel kéne tenni hogy elakad e,ha nem kéne egy ütközőt rá hegeszteni.
De szerintem azért került le mert elakad és leér az egész kramac.
Akkor passz. A gumi kopásból ítélve nem volt túl "HC" a srác:)
Meg a kipu is odavalónak tűnik.
Kik azok a HC arcok?
Az középállványt HC arcok szokták leszedni, mert nagyon kellemetlen, amikor leér,
és kirúgja az első kereket abban a szent pillanatban.
A sportdob akkor lehetett útban neki, ha valami nem rávalót sikerült
ráhajtogatni. Ami kimondottan a típushoz készül, azoknak van sztender ütköztető füle.
Más.
Sportdob van fent. Szép meg jó, de létezik, hogy emiatt szerelték le a középállványt? Most csak oldaltámasz van, viszont nem lenne gond, ha visszakerülne.
Köszi szépen. Az asszonynak is van mindenféle szilikonos sütőformája:)
Ebből tanksapka csere lesz.
De tényleg köszi.
Szevasz!
Van ilyen szilikon lapon még maradék őrizgetem mert elrohadt jó! Olaj benzin és hőálló, ami tesztelve mert forrasztópákát maxon nekinyomva sem kezdi ki! Na ebből ha gondolod adok azt vágj bele a megfelelő méretet magad hátha megoldja a problémát. (150x450x3 a mérete)
Ez lesz a megoldas, hidd el a tobbi csak mokolas
Tényleg U profilos a gumi, nem csak annyi, hogy kivágják. De legrosszabb esetben 5000pénz egy komplett új tanksapka, aztan csak a zárbetétet kell kicserélni majd, hogy ne kelljen 2 különböző kulcs.
egy valamire való tömítéboltban kivágják neked. Kérdés, hogy mennyi lesz az egyedi gyártás ára.