Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gixerem meg biztos nem volt 92 ben.
Hm, hm, olyanról még nem vettem le gyári láncszettet.
Az árkülönbség minimális, talán 500 Ft.
Értem én, szerelő is kapásból ezt mondta. De a gumi annyira belógott mindkét oldalon, hogy a távtartóra már nem lehetett rátenni.
A távtartó meg ugye fix méretű, mert különben nem passzolna a motorhoz, a másik oldalon meg az alátét sem ment rá rendesen, mert ott is belógott a gumi...

A bolt szerint sokat adtak el már és sosem volt belőle probléma. Vigyem vissza, és kicserélik.
azt leszámítva, hogy egy ~3000 Ft-os alkatrészér nem utaznék 400 kilómétert, ha a szerelő megrendeli másnapra a jó lánckereket zajcsillapító nélkül, akkor sem tudtam volna hazajönni motorral, szervezzem meg, hogy értem jön valaki, majd visszavisz stb...
Szóval levágtuk késsel ami gumit tudtunk, aztán csiszolókoronggal a maradékot szép tisztára, kicsit büdös volt, kicsit macerás, de jó lett.
Előkapott egy papír alapú jt lánckerekes katalógust a szerelő, ott csak a zajcsillapítás nélküli lánckereket hozta, de lehet hogy csak mert már 1 éves vagy 2 éves volt a katalógus.
A webes jt katalógus már hozza a gumisat, hogy lehet venni OEM alternatívaként.
vagy 6000 másik motorra is ugyanez a lánckerék kell, ott lehet hogy passzol.
A gorbevazas is ?

Azert erdekes, hogy nekem pl eszem agaban sem volt soha ilyen többet költeni, föleg mikor 5 euroert adtak at elsö lanckerekeket...
....es meg a gyari kipufogokkal sem mondhatnam hogy hallottam volna a vajt fülemmel a különbseget.
Pedig gyárilag is zajcsillapítós.
Pedig van benne logika. A lánc csörgése akkor jó, ha egy politikus lánca csörög. A kipufogó meg akkor legyen hangos, ha motoron van. Ha a kettőt felcseréled már nem olyan jó a történet.

Amúgy a kipufogó még kialakulóban.
Most visszamegy a gyári egy darabig, aztán meglátom.
Ha nem jön be, akkor vagy ebbe szerzek valami tompítót, vagy valami mást keresek.
Egy kicsit nekem ellentmondasos a hangokado kipu meg a zajcsillapitos lanckerek amugy is...
Na tehát mi a baj az rk-val ?
Ás eltűnt.

Viszont a zajcsillapítós első lánckerék nem megy fel, mvel a gumi csillapító nem megy rá a kihajtásnál lévő távtartóra. :)
Szóval zajosítottuk a lánckereket.
Voltam szerelőnél. Kicseréltük a láncot, a vibrál
Semmi sem tökéletes.
Kösz!
De ennek nincs benne az üvegjében, hogy suzuki.
Azkiaz ?
A lajosnak .
Hali!
Kinek van eladó, szép króm első lámpája, nakedra:?
no more fagyi
jug eszembe errol.Egyenlore meg bele kene fogynom a regi cuccba.
Azért az 50 euróért legyen is rajos:) :) :)
Innen is köszi K Istvánnak
Nagyon rajos.
Előző RK 46ezret futott Monster) sprayt használva a mostani is RK árány fux 7ezret futott nem rozsdál eddig.
Az avataromon is abban terdelek
Jo lesz ez!
Palyazos goncod is van?

Anno hasonlo tervem volt a bandittal,ha eldobtam volna meg parszor,akkor vmi patkanyforma aszfalszaggato vegeredmenyt kepzeltem.....