Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Backi, akkor valamit nagyon szarul csinálok.
Örülök.
Igen.
Igen, a héten épp szardínián tette a dolgát. Teljesen kiválóan dolgozik. Egy-két srác meg is irigyelte
Csabu, van kapás a motorra?
Olajozó azóta is rendben?
A mai 20 évesek pont olyan búzahordó típusok...
Nem mindíg a szexre kell gondolni!!!
Milyen szépen hordanák a búzát a padlásra amíg én harmónikáznék a kút tövében.
Ja! Aztán mindketten megszakadnátok. Ő a röhögéstől, te meg az erőlködéstől.
A feleséget is ilyenkor cseréljük két 20 évesre.
Ez az egyik véglet. A masik, az egy kollégám, aki 68 évesen a 4 éves autóját fiatalabbra akarja cserélni,
mert fél, hogy ráöregszik
Nem korai még a végre készülni? Ahogy elnézem egyívásúak vagyunk. De én még tervezek előre. Motorral. Sokat! És még a szart is leszarom
52+15=67
Lehet hogy meg se érem. Nem baj, egy szebb, jobb, újabb főképpen kényelmesebb autó a célom.
Tavaly hasonlóképp gondolkodva eladtam.........most vettem egy ugyanolyat többért igaz szebb és fiatalabb, de akkor is.
Á, értem. Sajnálom, hogy kiszállsz, de teljesen érthető. Azért ne legyél ennyire pesszimista, simán elnyűsz te még 2-3 új autót is...
Halló!
"ami engem kiszolgál"
50 felett minden óra ajándék! Ez igaz. De
Mitől ez a világvége hangulat. Még simán benne van ťöbb autó elnyűvése is!!!!!!
Derekam, csuklóm odavan, a 15 éves autómat akarom lecserélni egy olyan autóra ami már engem kiszolgál. Amibe vagy beülni, vagy felülni kell, nem pedig leülni.
Szia Csabu!

Miért döntöttél a motorozás feladása mellett?
Xs400-at beszámítok. :D
Ha bátor leszek, GS-t, ha nyuszi, Varát.
No öregek elindult a "savazás"!
Reszletfizetes? Esetleg cserebe Arab repuloszonnyeg nem erdekel? Most lettek rajta rojtok cserelve...
Na akkor vedd meg az enyémet, 1 gazdás, hibáltan, csak én valami tehenet szeretnék helyette :)