Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem volt olyan még a gs500 nál hogy teljes gázon kiürült a karbi mikor elkezdett rángatózni ha visszaengedtem ment tovább ha húztam neki le is állt mondjuk nem foglalkoztam vele mert igen ritkán mentem végsebességen perceken keresztül
Mikor leállt a motor, lehúztam a csövet, és kinyitottam a csapot, akkor folyt normálisan. Rádugtam vissza a csövet, akkor sem folyt a szűrőn keresztül benzin. Viszont, amikor lehúztam ismét a csapról, és megfújtam, visszatettem, kinyitottam a csapot, akkor folyt rendesen a szűrőn keresztül.
az új csap átereszt rendesen ? mert azért ha húzatod kell benzin ....
Benzincsapot lecseréltem sima átfolyósra, zárhatóra még a múltkor, akkor mentem is vele elég sokat. Nem lehet hogy a tűszelep fent akad valamitől? Mert 1x meg is kocogtattam a karbi alját, és akkor nem volt nyitva a tanksapka sem, és megindult a benzin.
Vakuumos a benzincsap. Ha nincs megfelelo vakuum akkor nem nyit ki.
Masik hogyha a tank nem tud szellozni.
Ezeket neznem elsokent
Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni! Tegnap előtt hoztam el a szervízből a motort, karbi tisztítás és szinkron volt, rendeltem bele új tűszelepeket, fészekkel, és tömítés készletet. Mentem vele 150 km, az utolsó 50et 3 megállással. Egyszerűen elfogyott a benzin út közben. A benzinszűrőben se volt, , csapot nyitottam,folyt a benzin. Viszont,ha a csövet levettem, a karbi felé befújtam, akkor megint egy darabig ment, és megint újra. Vajon mi lehet a baj? Előre is köszönöm!
... mert mindig csak a száguldozás, meg az ide-oda megyek...
Őszintén, ha felrakod, nem nagyon kell. Én feltetem egyet egyik nyáron, hát én semmit nem vettem észre a teljesítéményen, csak azt, h úgy, megyek, mint egy állat. Úgyhogy ősszel el is adtam hamar.
ha nem kellene karbit állíttatni miután felrakom még meg is venném
Sziasztok! Hátha valakinek érdekes lehet. https://www.facebook.com/marke...
kösz
Sziasztok! "apatata" nagyon szép a mocid.
szia
Én cseréltem a kormányt túrára , de már nem az eredetivel vettem amit lecseréltem az ez:
szia
ez 2005-ös kinn vettem németbe 31ekm van benne
jepp.....draga cucc......3,5 euro.
Sok gombócos fagyit kapsz :P
Villamlatogatas volt.
Bar nem erte meg az idot.
Egyszer kanyarodj felém, érdemes... :P
Én is voltam, meg még 10 évig... Mondhatni, ewig...:D
Jah es ma voltam dojcslandban.
Szintiszta tapasztalat.
Nincs is ezzel baj :) Vevő vagyok a dolgokra , ha nem "üres duma"
Mondani nekem se mondott, csak csondben elhajlott.
Szoktam eztis.-aztis.