Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Picit ki kell tekerni a pilot csavarokon, mert visszadurrog. De a legjobb egy porlaszto tisztitas- szinkron lenne...
Ez még sima, szelephézagot lehet rajta állítani.
Milyen a szelepvezérlés, nem hidraulikus??
Sziasztok! Vettem egy 1200 banditot, ami ha bemelegszik ütemes kopogás hangot ad, gázadásra mintha elhagyná... Valakinek volt már hasonló gondja? Vezérműlánc vagy főtengely lehet?? Van valakinek ötlete?
jó bele , nem fog köhögni de a 10 es repsol is jó
Üdv. Kérdés: Milyen villaolajat ajánlotok 1250-be? Motul Medium 10W? Szerintetek jó lenne?
Használat két utas, főleg túra, enyhe kanyarvadászat... Köszi aválaszokat. Üdv
Irj ra Tcaoe-ra, van neki par olyan
Van az alpinestarsnak nyár rövidjei is.
Egy pár nyári kesztyű nagyon kellene, de sajnos csak L-es a méretem... Amúgy olcsó, pakisztáni marhabőr kesztyűket szoktam venni, (6-7000 forint, 2 évet kibír), de már nem forgalmazzák sajnos.
Eladó egy két gyári, új Alpinestars cucc: szürke sp3 kesztyű xxl 10e, illetve kevlár farmer, 32-es méret, 25e.
Nem, csak be akartam lepni, hogy lassam PÜ ket
Lehet hogy tárgytalanná vált a dolog, mert vett időközben valamit.
X
Marad a vara vonal, 2003-2007 kozottit keresek.
De ha tudtok 2m alatt 2008 vagy utani 1200 GS adv-t, akkor kuldhetitek a telszamot :)
Hja, most hogy full kioltozve van a szürke csacsi van hely a motyonak akár egy honapra is.
Mikor talakozik a cel meg a celszerszam az nagyon ki tudja adni!
Marad a Vara vonal vagy kezdjunk neked motort keresni?
Akkor ott vagy az elkepzelt árnál.
A racionális énem mindig motoszkal hogy kene túrabálna, aztan e nap 1200 km ausztrai vigyorgás pálya nélkul a szürke csacsival + oda-vissza itthon és a racionális énem eltakarodik a fenébe.
Egy százasnyi cucc itt maradt, Egy részük vagy rászáll a varaderora, vagy eladom az egészet.
Oszt stock verzio vagy a megaextras turistamobil kivitel volt a deal targya?
1 milláért adtam, de mivel szimpi volt az eladó, személyes megjelenésre egyből engedtem 20%-ot :D
Nem dohányzó, idős orvosnő aki 4. járműként használta és minden másnap vette elő. Húsvét ill. karácsony másnaján.