Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

revolutionmotor 88 a pp 105 az m7 első gumi
Mii, eerefel 75 egy m7rr, 50 meg egy power
120/70-180/55-17-ben nem olyan jó a a scorpion én azt hittem hogy ez egy tartós fasza gumi lesz de ugyanúgy 8000km alatt elfogyott és a vicces jogy csak a közepe, 8-ason 2napig mentünk fel-le és szinte semmit sem kopott, a közepe viszont fogyott, erdekes.
Nem gondoltam hogy ez ilyen menő dolog,csak azt hogy koszos.
minimális a különbség a M7RR el árban , kölönben fasza meg minden de mióta hasaltam esőben lehet jobb lenne ami jobban tapad ha esik ... ha van 2 felleg az égen nem szoktam megriadni hogy vizes leszek
Én tudjátok amúgy mit dícsérek? Ezt e
Meg az Angel GT II-t
Az az igazság, szerintem a power mindent visz utcai kategóriában. Már ami az ár-érték arányt illeti. Mert amikor 50 egy power, és hasonló tapadás 75 től indul a többielnél, addig nincs miről beszélni.
M7RR-t nagyon dícsérik a menők.
gumi gummi nemtudom cserés lesz az első gumesz eddig misleny pilóta pówer volt rajta 2-3 szett maradjak ennél, vagy van ami faszályosabb és érdemes lenne kipróbálni ?
Jaja. De én mondom ez a Battlax Adv A41 is kurva jó!
Scorpion trail 2
3 kilót adnék erte
Road 5,meg az extra szűz olíva.
Tudom, azért kezdtem bele. Mi lenne, ha megvitatnánk hogy melyik a legjobb gumi? Esetleg olaj?
Csak dumálni kell pár sort és eltünik.
Vegye már meg valaki, mert különben itt nézzük még hetekig
Eladó, ára 480 ezer, működik, papírjai rendben.
- Pincér, egy cigánypecsenyét!
- El tudom intézni, uram, de akkor nem lesz élőzene...
Szerintem csak simán motorozni kéne,mondjuk egy fagyizoig.
Nem vagyok nagy szinhazba jaro, de a szegedi szabadterin megfordultam parszor, van hangulata.....
Szoval szervezzunk vmi forumturat egy ciganyzeneszekkel megvaditott csardaba?
Esélytelen
Mért ne?
Hátha megszereted.
De minek? Nemigen tudnál rávenni, hogy hallgassam
Pont neked tölteném le.