Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Ennek mi az értelme, van benne gyárilag limiter.....gyereket akarsz tanítani rajta motorozni?
Komolyan kérdezem. :D
Keresek bandit üzemanyag szint érzekelöt 06307316232 csörges és visszahívlak
Sziasztok srácok, hátha van itt hozzá értő, tapasztalt, Rev limiter a téma, valaki rakott már be, vagy csinált ilyesmit vagy tud valakit? Youtube-on vannak fent videok, de annyi féle fajta van, feleslegesen meg nem akarok kidobni 55 ezret. Az alany 2005-ös 650, konkrétan ehez a példányhoz nem találtam rev limitert, de az előd 600-asokhoz sem, viszont azokból bőven akadnak videok.

Találtam egy ilyet, de kb. nulla infóm, találtam bekötési rajzokat, ott 4 tekercset mutat h arra kell kötni, de tudtommal az én bandimon csak kettő van.
https://www.ebay.com/itm/Suzuk...
kettyót kííírek tezsvír ! legyen egy ünneplőő meg egy szerda délelőtti
Jo ez a gumitema, mindenki is ert hozza.....
Nálam! Bolti ár 3x megfelel?
Na jó, NEKED, most, winterpreis.
Bolti ár X 1.5
ingyen posta :D
Ne tetézd!
nem tudod kinél lehet venni kompúteres szinkronyizálót drágábban mint a bótba ?
Meg kellett dolgoznunk az eredményért...
hohóóó,eltünt az aktuális oldalról az eladó bandit.
Igazad is van...noh cső
Igazad is van...noh cső
Persze hogy én égetem magam. Ebben lehet annyi igazad, hogy égetem magam mert válaszolok ilyen hülyeségekre mint amiket írsz.

Na van valami érved, tényed még vagy minden viszonylagos és a “Levike” után kezdesz személyeskedni ?
Arról,hogy ha eszi a motor az olajat az is ok? Ember kibaszott nagy gond lehet a szövegértéssel...
Folyamatosan égeted magad....
Te beszéltél ilyenről, ez is csak relatív.
Dehogyis, relatív hogy mennyit megy el egy gumi és nem lehet azt mondani hogy egy túragumitól kevés a 8000, csak azt hogy pontosan ennyire volt tervezve ennél a felhasználásnál.
Ki beszélt ilyenről? Kezeltesd magad....Neked valami bajod van...
túragumitól a faszt.... nekem a pr4 gt a k1600-n is elmegy 10e km-t, úgy hogy sokszor 2 személlyel, megpakolva megyek vele, nem kímélem... ha egyedül vagyok pláne nem... tömeg is van és nyomaték is...
Te soha sem fogod megérteni, hogy miért beszélsz hülyeséget, de hát igazad van. Mert minden relatív, biztos meg lehet magyarázni, hogy miért van igazad még akkor ha nincs.
Tehát ha a motorod megeszik 1000km-en 1liter olajat akkor az nem baj. Csak relatív mert hát lehet, hogy nagyon meg volt hajtva... ugyan.
De persze még mindig igazad van.
Tudtam, hogy a "relativ" szó okoz neked problémát....
Csak, hogy te is értsd - a szó jelentése : viszonylagos, bizonytalan, nehezen meghatározható...

Megint bemutatkoztál...De újra leirom neked, hátha sikerül eljutnia a toronyba másodszorra.
Nem lehet összehasonlitani még két egyforma gumit sem (nemhogy a sport VS túra)) mert LEHETETLEN pont ugyanúgy használni két gumit, mások a feltételek. A súly, a hőmérséklet, az erőhatás ezek által a surlódás vagyis a kopás is. Érted már Levike?
Persze, mondtam már hogy nem tudok kanyarodni. Akkor hogyan kopna el a széle?!

Aki nekem azt mondja hogy 8000km igenis nagyon jó futás egy ilyen gumitól azzal nincs miről beszéljek. A sportgumik elszaladnak 5-7000km-t akkor ne mond már nekem hogy a 8000 az nagyon jó egy túragumitól amivel egyébként sokkal rosszabbul fordul a motorom mint a sportgumikkal. Jöttél itt a hülye dumáddal hogy minden relatív... na ez volt a vicces.
Aki ilyet ír egy gumiról: "8000km alatt elfogyott és a vicces hogy csak a közepe" az engem ne fikázzon...
Nem vagyok se gumiszakértő és nem is ettem meg a világ eszét...De te azt hiszed magadról....pedig hát aki ilyenekete ír és még mindig a maga igazát hajtsa hát Levikém...
Te tudod....Lehet mindenki hülye és csak te vagy repülőgép...

Lehet Bogyó_bá tanácsát is meg kéne fogadni és kicsit döntögetni is a motort nem csak egyenesen csapatni neki....