Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jobbos hoki honda új?
Az a BMW kimegy a világból
Akart egy megbízható motort a BMW mellé....
na fejlődött a géppark ? hondás lettél ? rettenetes !
A betonstabil forint sokat segít az ilyen árak kialakításában :(
Ez a hoki honda
Most tettem fel egy párat cbf600-ra. Hát, verjenek vizes kötéllel, ha 85 ezret adok egy túragumiért....
na ez az hoki honda a nagybandi nem pillekönnyű (mondjuk a hondád se de csak könnyebb) plusz én is ütöm a mázsát a gumit se szoktam 3 barra fújni be tud tapadni nem vettem észre csúszkálást normál körülmények között ... felfestéseken megmoccan vagy ha vizes az aszfalt lehullt leveleken stb
A hoki hondaval sima korforgalomban botbamenet arrebbrakot 30 centivel, akkor lett vonalkodos az alsonemű.
a felfestésekre érzékeny még de nem mindig nem mindenhol, most metz sportec m5 van elől az lesz hátul is egyenlőre próbaüzemmód meglátjuk hogy viselkedik
Spec a power is hirtelen veszit tapadast,nehezebben mibt a pr2 de akkor is bef...tam parszor.
Most road 5 van,es zen meg nyugalom,igaz regen tapadztalazlan ifjonc voltam most inkabb tatás ven szottyadek tulfejlett fagyizasi vaggyal.
De akkoris road 5 mer szep racse a minta rajt.
utcai meg szerpentines hőzöngésre pilot power 2 ct , olcsóbb valamivel mit a pr5 de kevesebbet tart , jó lenne tudni mi a cél ? túrázás vagy csapatás mert nem mindegy
Michelin PR5, hatul kibir 10ekmt, a profilja miatt jol fordul vele a bandit. Nem olcso, de az elmeny szerintem megeri a felarat.
Sziasztok
2005-ös évjáratú 1200-as (naked) banditomra milyen gumit ajánlotok? Köszönöm
Üdv: Norbi
Nem csináltam ilyet, de nem is szopatnám magam ilyennel. minimum 10 éve semmi értelme ezekkel a motorokkal foglalkozni. Kevesen értenek hozzá, alig van alkatrészutánpótlás, és mivel belépö szintü motor, a legtöbb torka véres. Németben 1000€-ért lehet kapni még patent állapotut néha, de kutyának nem kell, mert ezért az összegért kapsz motort is.
A legtöbbnek nem csak a eröforrása kopott, de a porlasztók is. Most akasztasz bele egy a másik blokkot ami szintén ugyan olyan szar, aztán kiderül, hogy a porlasztóra is ra kéne költeni egy 100-ast...
Kábelköteg: Ha ugyan azok a szenzorok vannak a motoron, és nem fürészltek le egy hengert, vagy nem hegesztesz fel egy 5. hengert, akkor motorra menö kábelköteg kompatibilis.
CDI: Ha a változó szelepvezérlésünek más volt motorkarakterisztikája (különben minek csinálták volna változó szelepvezérlésüre?) akkor erösen gyanus, hogy más volt elögyújtás szöge a fordulatszám függvényeben a két motornál, ezért VC "okosabb" lehet mint sima szopórolleres blokk CDI-je.

(((Sok zárójelben teszem fel és csak magamnak, hogy minek foglalkoztat valakit ilyen probléma, ha nem ért hozzá? Ha ingyen kapta is a vilég legdrágább projektje lenne...)
sziasztok egy kis segitségre lenne szükségem
adott egy vc-s bandit 400 nem vc-s blokkcserekor szükséges kebelköteg illetve cdi csere is ? csinált már ilyet valaki? köszönöm
Én ott tartok, hogy vettem rézcsövet, rendeltem "hideghegesztőt", ha az megérkezik, nekilátok. Kifúrom a régi csövet, és a helyére próbálok tenni másikat

Ezt rendeltem: https://szupermagnes.hu/CX-80-...
Köszi az ötleteket. Ha megmutattam valakinek, akkor megírom, hogy mire jutottam.
A masik hogy ha a cso kinyiffant a belseje is szar.
Kurvanehez vagas nelkul kiszedni.
De ha csak a csövet kiforrasztják, és a helyére szerkesztenek bele másikat, akkor elvileg nincs vágás, semmi, a régi helyére kerül vissza, forrasztással, akkor elvileg nem kellene rozsdálnia. Vagy nem jól gondolom? :)
Bontott tankon is gondolkoztam, de elvetettem a dolgot, mert simán kifoghatok egy hasonlót, és a festéssel meg a tank árával szerintem több is lenne, mint a javítás. A rozsdásodásban igazad van, de eddig azt hittem, hogy a gyanta miatt ezzel nem lesz gond, ha találok valakit, akkor erre külön rákérdezek majd. Köszi szépen.
szerintem hagyd úgy vagy bontott másik tank , ha megvágják belül mindig korrodálni fog persze ha már most is rozsdás mindegy ....
Ez nagy ötlet köszi, h miért nem nekem jutott az eszembe.
Nekem is hasonló problémám van, én arra gondoltam, elviszem itt vízvezeték szerelőhöz, ő majd megoldja