Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Tudom hülye kérés,de középsztendert keresek a motoromra. Esteleg valakinek elfekvőben ?
Nem nehéz beszerezni, ha van elég pénzed:-))
10 éves,nagyon szép állaptú motor 900 ezerért.19 e. km-el,szervízkönyvvel.Hátsó dobozon kívül semmi.Átírva volt ennyi.Most küzdök a lényeges felszerelés beszerzésével.Ami nem egyszerű.A tiéd meg mindennel annyi....:-(((((
helló! Csak kíváncsiságból, mennyiért, és milyet vettél?
Kár.:-(Nemrég vettem az enyémet kicsit olcsóbban,de sajna minden fontos kellék nélkül.A tiéd jobban megérte volna.Ha egy kicsit korábban összeakadunk,már az enyém volna....
Helló! Egyben szeretném eladni, de még nem is hirdetem, csak egy hirtelen jött ötlet volt, ha kapok érte ennyit akkor elengedem, ha nem akkor marad, és azt sem bánom, mert nagyon szeretem, csak már 8. éve megvan, és az ember mindig valami újat akar, de elnéztem a kínálatot ,és a dl-nél praktikusabb szerethető járgányt még nem találtam.
Szia!Az oldaldobozokat konzollal külön eladod?
Egyébként a motorért egyáltalán nem tűnik soknak az ár,különösen ezzel a felszereltséggel....
Sziasztok!

Kézvédőt tud valaki eladót (2004)? Előre is köszönöm!
Véleményeket kérek mert dl650 vstrom vásárláson gondolkodom..több sor4 es motorom volt mar cbr600f 600rr r6 es hornet..túrázásra elég a 650két személlyel?dobozokkal stb..
A túra plexi meg nem giva, hanem givi.:-) Azt ajánlom minden dl-esnek.
Bocs, azt hittem SV. Hát a DL még reális is lehet.
1 milla? Sok lesz az.
Nekem lesz egy 650-en k4 valós 25e km-el 2. gazdától cca. 6 éve tulajdonomban Giva túra plexi+gyári, gyári bukócső, gyári kézvédő, hátsó platni+ doboz, illetve oldaldobozokkal+ nem gyári tartó( én nem használtam) hibátlan újszerű állapotban, jó gumikkal. ára 1 milla
De gyorsan megy az idő 8- éve van nálam.
Nekem lesz egy 650-en k4 valós 25e km-el 2. gazdától cca. 6 éve tulajdonomban Giva túra plexi+gyári, gyári bukócső, gyári kézvédő, hátsó platni+ doboz, illetve oldaldobozokkal+ nem gyári tartó( én nem használtam) hibátlan újszerű állapotban, jó gumikkal. ára 1 milla.
köszönöm. Én is így gondoltam csak azért kíváncsi vagyok azok véleményére akik ezt használja már.
kösz
Bőven elég akkor a 650-es a nagy nyomaték miatt.Lehetőleg minél kevesebb km-est keress!Az első féktárcsák mindent elárulnak!30ezer km-nél épphogy van egy pici válluk!
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó Givi PLX oldaldoboz tartókonzol?

köszi!
Sziasztok!
Kérdésem lenne ha valaki tudna segíteni!
Váltanék vissza túra motorra és már 8 éve is nézegettem a DL-ket. Nem vagyok sebesség őrült viszont szeretem a rugalmas motorokat.
Melyiket ajánljátok? 650 vagy 1000? Évente kb 3-5000 km-t megyek, és inkább kisebb túrák, hétvégeken 2-500 km.
Fogyasztások, hogy alakulnak? Nagy különbség van köztük? Csak injektorosban kivitelben gondolkodok!
előre is köszönöm a segítséget
Sziasztok!

Valaki letudná nekem mérni,hogy hány cm hosszú a kuplungbowden egy DL 650-en?Köszi előre is!
Szia!már eladtam.
Szia!
Az oldalkonzolod megvan még?
Üdv mindenkinek!
Nincs véletlenül valakinek eladó gyári V-Strom kézvédője?
Oké! Akkor nem Te voltál! Valószínű hogy akkor másik fórumon ajánlottak a kolegának.
Szia! Már egy hónapja sikerült, de azért köszönöm! :D