Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Ültető szett meg van még?
Üdv. Dl 650-motoromra szeretnék sport dobot. Ezzel kapcsolatban érdekelne,mennyire bonyolult ezt összehozni,körülbelül mibe kerülne. Esetleg szakembert a Balaton környékéről. Előre is köszönöm a segítséget.
Egy kicsit messze van, de
"Soha ne mondd, hogy soha!"
Tatabánya. Ahogy néztem nem közel...
Itt a fórumon találtam elérhetőséget, aki csinál középállványt, de még nem hívtam...
Te merre vagy elérhető?
Esetleg, ha arra járok mocival, megnézhetjük...
Jah, igaz.
Nemtom, nekem evidens az ilyen, lehet mert szeretek ilyeneket építeni. Nem néztem hozzá, de nem egy űrhajó műszerfalról van szó...
Szia!
Én ahogy nézegettem, ahány motor annyi féle...!
Miből gondolod, hogy "kis átalakítással" fel tudom rakni?
Már nézted hozzá?
Igen, arra gondoltam.
Nekem van egy, igaz nem DL-é, de sztem kis átalakítással fel tudod rakni.
Gondolom a középállványt kérdezted!?
Szia!
Sajnos még nem!
Akad...
Szia,
Szereztél már?
Sziasztok,
Valakinek nincs eladó kormánysúlya?
1750000Ft-

Eladó a képen látható Suzuki V-Strom DL 650 L2 motorkerékpár!
2013 februárban vásárolt, hitelmentes, törzskönyves, szervízkönyves, rendszeresen szervízelt a Nyíregyházi Carmo Suzukinál.
Teljesen gyári állapot, karc mentes, hibátlan, első tulajtól.
17000km van benne.
650 ccm, 90fokos V2-es, ABS, Givi túradoboz 45liter, tankvédő, 90%-os gyàri bridgestone gumiabroncsok, teljesen költségmentes a motor, 4literes fogyasztás.
Csere nem érdekel! Készpénzes, vagy bankkártyás fizetés! Hitel, törlesztés nincs!
Csak komoly érdeklődők keressenek, tesztpilóták ne!
A motor kipróbálható, ha a vétel ár már le van téve az asztalra.
Kihasználatlanság miatt eladó a motor, az ár nem alkuképes. Új ára 2,2MFt-
Érd.: +36303337821
Sziasztok! Ha esetleg valaki megunná DL 650-esét (már hogy a p..ba unná meg?!), és nakedre váltana, cserélném K7-es GSR-emet (törzskönyves, 37e km).
Szia!
Nem haragszom, de máskor ne ígérj előre semmit!
Szia !
Ne haragudj de egy ismerősöm most vett a napokban egy DL-t és az ő motorjára került fel a sztender ma .Remélem nincs harag.
Üdv Zsolt
Segitsegeteket otleteteket tanacsotokat szeretnem kerni. Elcsusztam a gepsassal,kb (20merfold/ora) azt sajnos nem tudom mondani hogy semmi baj nem lett egy ket karcolason kivul, mert letort a labtarto konzol megnyomodott a sebvalto kar. Par kozmetika karcolas. Viszont, fel allitas utan csak az egyes ures es kettes sebesseget hajlando bevenni...
letezik a motorban valamilyen elektromos tiltas vagy fizikai jellegu a baj? Motor jar, olajnyomas, kuplung minden rendben levonek latszik, csorges zorges nem jon a valtobol. Segitsegeteket elore is koszonom.
Telefont hívd. A kollégám gyártja a cumókat
Ha 1000 es , akkor az oldaldoboz tartó konzol érdekelne, esetleg még a sztender is. Illetve a 2004 es évjárathoz plexi? Üdv, Zsolti
Szerintem az jó lenne!
Esetleg még futár jöhetne szóba,
természetesen a költséget én álom!
Én elég ritkán járok pesten,sógorom sűrűbben,esetleg vele tudnám elküldeni,alkalomadtán.
Én Hatvanban lakom, gondolom Pest fele nem szoktál járni, vagy igen?
Szia !
Békéscsaba környéke.
Üdv Zsolt
Szia!
Engem érdekelne a középtámasz, merre vagy elérhető?
Üdv!
Attila