Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi a nyomás? mert az xt-nél szinte nem is mérhető olyan 0,1-0,2 bar környéke
Olajnyomás visszajelző jeladó, beépítve! Ha valakit érdekel, keressen!!
Szevasztok!! Újra vannak 500-as kitek, kicsit bővítettem még ezzel-azzal!! Betegek jelentkezését várom!! http://drz400.lapunk.hu/?modul...
A tűn a gyűrűt tedd lejjebb egy núttal, hogy feljebb legyen a tű.
Így rendben lesz hirtelen gázadásnál is.
Előtte azért nézd meg az úszószintet :)
Sziasztok !
Szakmai segítség kellene .
Van egy DR 350-em és mostanában kis fordulatról nagy gázadásra meg torpan (dadog).A karbit légszűrőt már takarítottam. Ötleteket , javaslatokat elfogadok. Kösz!
Sziasztok.
Milyen olajat érdemes rakni a drz-be ? Mennyi kell bele? 40le s-es változat.
Szia
Van drz kormánykapcsolóm.
drz400@citromail.hu
Szia
Van Supermoto első teleszkópom
drz400@citromail.hu
Sziasztok. DRZ index kapcsoló érdekelne. Esetleg ha van valakinek akkor érdekelne.
Heló! Az SM villa meg van még? Merre van helyileg?
láttam már, kell hozzá ülés is
Sziasztok! 250 es vagy nagyobb drz első tárcsát keresek. Esetleg valakinek elfekvöben?
Sziasztok!
Rakott már valaki drz 400 S-re aprilia tuareg tankot? Mennyit kell átalakítani? Az ülés kell cserélni?
Sziasztok! Szeretnék venni egy supermoto Drz-t. 40Le-s változatról milyen vélemények vannak ? Mire kell odafigyelni rá ? A vételkor, és a későbbiek során is.
Köszi előre is :)
van hasonló eladó nekem is
drz400@citromail.hu
Van
írtam
Szevasz! Ez a hátsó rendszámtartó nem gyári, ugye? Tudsz róla valamit?
Megújult drz 400 am
DRZ-S/SM Lámpát és fejidomot keresnék kompletten! +36/20/5618803 nemtom51@gmail.com
meg van még
drz400@citromail.hu
Bukógombák eladók, utolsó darabok ,utánna már nem foglalkozok ezzel....

http://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Suzuki_Drz_400_S___SM___E_bukogomba_szett_45629559.htm
ja és fontos lenne hogy valamennyire az elektronikához is értsen
Helló mindenkinek, segítsetek kérlek hogy milyen jó szerelőket tudtok pest megyében akivel át tudnám nézetni a motoromat, köszi
(drz400s)
Helló!
A kék kézvédő érdekelne.
Köszi!
Több, mint egy éve használom ugyanilyen lámpával a sajátomat, hibátlan cucc :)