Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drz 400E:
Első kerékgyapágy: 6904 2rs 2db és 25x37x5 szimering
Hátsó kerékcsapágy:6004 2rs 2db, 6204 2rs 1db. 29x42x7 szimering, 30x47x7 szimering.
Blokkba kuplung tengely szimering: 10x20x6
kormány csapágy: NTN 4T-CR0643
önindítóba szimering: Gyári az 13,5x24x6( Suzukiba nincs jelölve sehol, nem kapni, 1 orosz oldalon találtunk csak ilyet). 13x24x7 es szabvánnyal váltottam ki.
van
drz400@citromail.hu
az olcsó szarokkal vigyázz ilyen ufó vagy még azok utánzatai
mert picsa szar anyagból van az első esésnél elgörbül, de a terepen nem tudod visszagörbíteni, az eredeti polisport az már-már a használható kategória az is görbül de jó eséllyel nem annyira hogy nem tudj utána menni
sajna ami fasza az 30 ezer felé van
Szevasz!!
Tök véletlenül egy nagyon jó állapotú alus kézvédőd nincs? Köszi
Sziasztok!! Keresek 92-es DR 650 RS-hez komplett benzincsapot, vagy felujitó készletet, Előreis kössz a segítségeteket.
Megmaradt Drz alkatrészeim eladó
drz400@citromail.hu
van fejidomom
drz400@citromail.hu
Hali. Meg van még a fejidom? Ha igen mennyiért adod?
Hali. 2001-től önindítós. Nekem volt S változat átalakítva Sm-nek, most E van átalakítva Sm-nek. Ég és föld a kettő. Visszatérve az árára szerintem még mindig felfele fog menni....ami részben jó részben nem, így azok akik bontanak "meggazdagodnak" . (pl eddig egy enduró szett 50-60 volt most 80-120 akat kérnek érte ami szerintem vicc. 50-50 % hogy jót fogsz ki...nekem sikerült, öcsémnek elég sok pénze bánja :(
van fejidomom
itt megtalálsz
drz400@citromail.hu
Suzuki DR 350 (1991) Keresek jó állapotú féktárcsát!
Előre is köszi
Üdv. 2000 évjáratú Drz 400 E hez keresnék gyári komplett fejidomot.(lámpaidomot) Utángyártott van fent és gyárit szeretnék. Köszi
Eladó!
Frissen szinterezve, gumival. Drz400 alá berakható vagy akár másik motorra.
Első kerék mérete: 17x 2.75
Hátsó kerék mérete: 17x4.00
Ára: 35 000 Ft
Köszönöm a válaszokat ! Akkor légszűrő olaj.
látom a légszűrőolaj link nem az igazi az elf 1 literest használom egy ideje
én valami hasonlóval mosom: https://www.kamionfelszereles....
csak más a márka, és szervizes ismerős hozza beszerzési áron 4000 felé van egy 5-ös kanna
ki van öntve másfeles palackba 2 körben mosom az első csak nagyjából( ez kiviszi minden olajat por nagy részét) utána a másik mosás alaposabb ez kihozza az összes többi cuccot ezt mindig leszűröm az első adag csak ülepítve van
6-8 mosás után az első mosofolyadék annyira szar lesz hogy ki kell dobni(sok lesz az oldott olaj benne) ekkor ami eddig második palack volt az lesz az első és a másodikra öntök újat
pillanatok alatt megszárad és nem büdös a kezed tőle
olajozni meg légszűrőolaj: http://www.motorolajbolt.hu/we...égszűrőolaj.htm nekem ez van ez teljesen jó évekig elég
En sima mososzeres forro vizben kimosom.aztan legszuroolajjal atitatom. Sokkal ragadosabb mint a sima motorolaj. Erdemes venni.nagyon sokaig eleg egy flakon
Sziasztok !
Milyen tisztítószert használtok a levegő szűrő mosásához ? Benzin is jó lehet ?
Az olajozáshoz speciális légszűrő olajat javasoltok, vagy jó a sima motorolaj is ?
Köszi !
Drz 400 kipufogó eladó
drz400@citromail.hu
Sziasztok!95os Dr 650 hez keresek tankot, csak jo allapotu erdekelne. Elore is koszi!
Eladók dr650-hez karbi+légszűrő 25e ft,műszerfal 10e ft,érd:zoli_motor@freemail.hu
Eladó Drz alkatrészek.
Egyben 10.000 ft
Érdeklődni
drz400@citromail.hu
Én drágát vásároltam,és olyan amilyenre számítottam.hibamentes.
A 200-300 e ft,csak a blokkfelújításra szól,ami nem tartalmaz se futóművet se esztétikát stb
Millió fölé lehet ugrani hirtelen,és máris egy bontott motorról van szó!
Érdemes átgondolni!
Még egy kérdésem lenne.Milyen évjárattól szerelték önindítóval az "e"-s modelleket?
Ja,eléggé túl vannak árazva szerintem is.Én is egy olcsóbbra hajtok és inkább költök rá.Akkor tuti patent lesz.