Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Dr 350 hez van eladó gyujtás elektronikám, és fesszabályzóm. 20 4841712
Sziasztok tudnátok segíteni? Miért van az hogy fél órás menet után megállok pl a piros lámpánál és olyan magas a fordulat szám mint az első indításnál melegítés közbe.
Javitanom kell egyet a jövőben.ha kell vmi kereslek.
Sziasztok!

"06-os DRZ SM-hez keresek összekötő csövet..(leömlő és a dobközé)

Köszönöm szépen!
Szia

Nekem van. Hívj fel.

Minden jót!
Sziasztok.van még itt olyan kolléga akinek van DR 350 hez alkatrésze?
Mennyibe kerül
Eladó: bukó gombák 5000, lanckerek anya 2000, biztosító alátét hozzá 1000.
Sziasztok!
Szükségem lenne drz tanksapkára. (fém tankos)
Ha valakinek lenne....
Kézi dekompresszor helye. Kimaradt a rögzítőcsavarja biztos szerelés után, és a nyomás kivitte.. Egyszerűen egy profin méretre vágott 10-es fúrószár nyele, és kész.. Funkciója nincs, csak dugónak volt benne.. De szerimntem ha cikkszám szerint rendelsz gyáérit, az sem lesz kb 3000-nél több.. Bontósoknak is biztos lehet egy öllel..
Sziasztok.SM szettet keresek DRZ400S-hez!
Esetleg tud valaki?
kézi dekonak a helye
Szia rendelj bele alkatrészt a suzuki szalonban és addig ne használd.de az állíttó szerkezet ...azzal lehet belőni valamit rajta de nem tudom mit mert anno régen nekem is mesélte a szerelőm h mi az de már nem tom de nélküle ne mocizz..
SZIA mindenből a gyári dolgokat kövesd így a gyári olajat vedd bele..szerintem egy árban vannak ,inkább a gyárit rakd bele mindenből mert, nem véletlenül dolgozott vele több 10 japán többdiplomás mérnök mire összehozták a mocit-ők jobban tudják mi kell hozzá:)hallgassunk rájuk
Szia,

köszi a válaszokat!! Olyan kérdés lenne még, hogy melyik olajat célszerűbb bele tölteni..10W50 vagy 15W50 ??
Illetve van valami bevált web oldal ahonnan szoktál alkatrészeket rendelni a motorhoz és megbízhatóak?

Köszi a segítséget!
Sziasztok!
Olyanban kérném a segítségetek hogy nem e tudjátok mi lehet a problémám a képeken be karikáztam a hibát vot benne egy kis stift amit szépen kilőtt ami után elég rendesen okádta az olajat :( Mi lehetett a probléma oka? Másik honnan tudnék be szerezni egy másik ilyen stiftet ?
Köszönöm a segítségetek előre is !

Péter
KERESEK DRZ 400 E HEZ 2003 ASHOZ gázbovdent jó állapotút ! előre is köszi mindenkinek 70 202 70 75
Egyiket sem! gyàri tömítés szettet vegyél csakis hidd el h megéri az äràt!
Nekem csak is a generàtorom volt bajos meg az elsõtelomban gyàri hibàs volt egy alkatrész.
De ugye az elõéletét senki sem tudja pontosan.az szàmitt a legtöbbet h hogyan bàntak vele elötted
Végül egy 06"-os gyári SM lett a szerencsés, 22000Km-el.
Szia!
Friss DRZ tulaj vagyok, ezért kérdem amit.
A gyújtás dekni alatt kringelit tömítés vagy paszta van? Illetve, ha kringelit akkor milyen vastag kell alá?
Így kezdésnek mit érdemes nézni - kicserélni? Van valami típus betegségük ezen kívül?
Bocs betekered és nem megtelepedett csak javît a tablet..
Szia nem tudom hol tartasz drz vàsàrlàssal de nekem eddig 2 ször esett le a generàtorom és tette tönkre a rendszert ott bent kb 150 000ft kàrt okozva...A gyàri csavarok törtek le sima 6 is imbuszok hiàba gyàriak! Ha van érte tedd meg h letekered a gyujtàsdeknit és imbuszok megtelepedett a csavarokat de a ragasztàs lenne a legjobb...bàr màsodszor a ragasztott csavarok is kicsavarodtak és kitörtek most 8 as erõsitett ragasztott van benne
Hello, valakinek nincs egy eladó LeoVince X3?
drz400@citromail.hu