Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tölts fel videót, az is lehet hogy vezérműlánc feszítő patront tudja visszaütögetni, és a lánc csapkodását halljátok.

Az is lehet hogy megint hajtókaros...
Sziasztok.
Egy haverom kinézett magának egy drz-t.
A probléma a következő vele terhelésre csattogó hangot hallat a henger hengerfej felől. Állítólag lett emiatt hajtókar cserélve, illetve már acél hüvelyesre lett alakítva.
Nem lógnak a csapágyak, alapjáraton semmi hangja.
Kérdésem hogy jöhet normálisan működő, jól összerakott Drz-ből ilyen hang?
(Gondolok itt arra hogy milyen hang jön egy ktm-ből akkor is ha tökéletes.)
Vagy ez egyértelmű probléma, és egy szop...roller lesz belőlle?
Köszi ha van valakinek ötlete.
Nehogy megvedd ha hiányzik egy 5-ös inbuszkulcs, sosem találnál helyette. Semmivel sem bonyolultabb a vezérlés csere, ugyan úgy lánc van, feszítővel és egy patronnal. Membrános karbival jöttek ki, az E jött ki Keihin fcr-el.
találtam egy Dr-z t ami lehet megvásárolnék. a tulaj szerint jár hozzá a gyári szerszámkészlet, azt meg tudnátok mondani hogy pontosan mit tartalmaz a gyári szerszámkészlet? ill mondta hogy nemsokára vezérlést kell cserélni. ez mennyire nehéz munka? volt már régebben krossz motorom azon cseréltem, de nem tudom a dr-z mennyivel bonyolultam. 2003-s S modellről van szó, a szokásos dolgokon kívül érdemes valamire figyelni? milyen karbival jöttek ki alapból?
sziasztok suzuki dr 800 bonttot alkatreszek eladók érdeklődni telefonon 06304053450,,,

héten ujab dr 800 is bontodik üzem képes 1994 es évjarat .
Sziasztok! Eladó sosem használt kézvédőm. 4500Ft. +3630-273-1779
Posta megoldható, vagy előre utalás és borítékban elküldöm.
Szép jó napot.Dr 650-hez ki milyen olajat használ?
Van pár gyújtáselektronikám DR 650,800-hoz,valamint egy 800-as elsőlámpám kerettel!
Sziasztok,
2004 DRZ 400E-hez keresem a képen látható kartergáz elvezetésnél lévő műanyag dobozt. Valakinek esetleg?
Helló,dr 650-es motoromhoz keresek műszerfalat(1997) ,van valakinek esetleg?
Hali! Dr-z E-n ki hogyan oldotta meg az első fék munkahenger távolságát utcai szettnél?
Helló! Használ valaki Koso db-01r típusú műszerfalat drz 400e-n? Szeretnék egy kis segítséget kérni! Odáig eljutottam hogy gyujtás ráadás után üzemel a műszerfal,viszont csak a fordulatszám mérő! Szeretném ha a sebességet is mutatná,a többi egyenlőre nem fontos.Valakinek valami leírás,rajz vagy csupán aki tudja hogy mit hova mivel kell összehozni hogy a várt eredményt elérjem?!...Köszi
hátsó rugóstagom van hozzá eladó
nem kell szétszedni a karbit csapnál nézd meg folyik-e rendesen a benzin
Lehet, hogy eldugult a tanksapka.
Suzuki Drz 400-E 2003- as évárat.
Sziasztok!

Most vásároltam egy suzuki dr 400 e- motort.
A motor jól indul és jól megy, de ha hosszabb, egyenes útszakaszon tartósan húzom neki a gázt akkor a motor egy kis idő után betorpan. Ilyenkor egy kicsit vissza engedem a gázt és a motor ismét megy tovább.l. Ha viszont ismét ráhúzom a gázt akkor a motor egy kis idő elteltével megint betorpan.
Mintha a folyamatos gázadásnál a karbiból kifogyna a benzin. Mitől torpanhat be a motor ha tartósan húzom neki. A karbit még nem volt időm szétszedni, kipucolni.
Sziasztok dr 650 -hez 1990 -hez keresnék hátsó teleszkópot tud ebbe valaki segíteni? Esetleg a 600 é jó bele? Köszönöm
A motort kell eltolni egy olyanhoz aki szerelt is már életében.
Sziasztok
Dr650 nél ha az önindító kivételéhez kivettem a vez.lánc feszítőt is, akkot visszarakásnál csak simán visszarakom, vagy a patront vissza kell tolni úgy be a blokkba és ott kiengedni?
Nincs
Sziasztok!Egy 2008-as drz 400 E tulajdonosa vagyok, az lenne a kérdésem, hogy van-e ebben a modellben termosztát?
elméletileg bemelegítés után pár perc pihenőt követően lehet szintet nézni
gyakorlatilag egy kisebb menet után pötyögtetni alapjáraton egy kicsit majd várni egy kicsit és egyenes helyzetben-nem oldaltámaszon megnézni, így pontosabb az adat
sok olajtartályos gépen van alul egy golyós szelep, ami ha koszos leengedi az olajat a blokkba, ilyenkor 1-2 perc járatás után még nem pontos az adat
A legjobb az ha hosszú állás után is van olaj a szintmérő pálcán.
Emlékeim szerint a DRZ szárazkarteres,így a vázban van az oil.
Ugyan DRZ-m nincs de most is van két szárazkarteres motorom s mindkettőnél ,hosszú állás után is látható a pálcán a szint