Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Vettem egy 2007-es DR-Z S-t, az utcai motorom melle. Ezzel 90%-ban erdőben, földúton, terepen szeretnek motorozni. Meg gyari soft enduro gumik vannak rajta, en viszont szeretnek a fenti terepre alkalmasabb, kockás vagy kockás jellegű garnitúrát ra.

Melyiket javasoljatok?
A motor nyilván rendszámos, így nem volna rossz ha E-s gumit irtok.

Koszi!
Majd 2 és fél éves kommentre reagálsz, lehet az adatlapján kiírt elérhetőségeken hamarabb utoléred, szám is van megadva, név is.
Csak egy ötlet.
Érdekel! 0620 4733940
Szia én raktam bele egy honda crm 125 új furat új dugó tökéletes mai napig .:)
Szia! Engem erdekel!
Hengerfejem nincs, de van egy megmaradt, új, bontatlan első tárcsafék-betétem DR600-hoz 5500Ft-ért, ha érdekel.
Érdekel! Eladó a szet,vagy beépíted nekem?
Nekem is kijött már a szelepülék. Olyan mint a bölcsesség fog. Vagy kijön vagy nem :-)
06304198364 --Márk
3dr-t bont most. Neki lehet van hengerfeje.
Mi a fenetol jon ez ki? sejtesem megvan . de nekem is ugyan ez jelen pillanatban a baja . ha veletlen talalsz 2-ot jelezdd legyszi :D
Üdv,sajnos még nem.
j
Csako! Talaltal mar hengerfelyet?
Sziasztok.Érdeklödnék nincs-e valakinek eladó hengerfej Dr600 hoz.Ugy jártam hogy belökte a szelepüléket és meg repedt a hengerfej a szelep körül.Akinek van eladó ne tartsa magában.köszönöm a segitséget.
Sziasztok.Váltót vagy váltó fogaskereket keresek drz 400 hoz.Tudna ebben segíteni valaki?
Sziasztok
Váltót keresek drz 400 s-hez
Aki bont vagy van neki kérem jelezze.
Köszönöm.
Sziasztok!
Sm szettet faragok be az S-es drz-mbe és olyan gondba ütköztem, hogy az első tengelyem 20as átmérőjére nem tudnám átcsapágyazni az sm első kereket. Valakinek van ötlete, hogy minek a tengelye felelne meg ami 17-es átmérőjű? Esetleg ha van valakinek vevő lennék rá.
Járt már valaki úgy,hogy akkorát visszarúgott a motor,hogy a berugokar betörte a blokk oldalát? :D
SZIA...bakonymotornál próbáld meg..napokban beszéltem az úrral..mintha lett volna neki.
30 855 7633
Szerintem csak bontott motorból.
Újonnan nem kapni én úgy gondolom.
ahogy nezem a robbantot abrat valoszinu jol sejted legalabbis arra tippelek hogy onnan eshetett ki az a pocok. holtudok beszerezni olyan pockot ha az a baja?
Koszi az infot
;) :)
Nekem egyszer a szelepülék esett ki, amiatt ment el a kompresszió. Én a szelepek környékén keresgélném a hibát.
Há mán megin mit vötté te teee?
Sziasztok!
Oar hete lettem 1 Dr 600 tulaja . 89-as elvileg . Kerdesem lenne a hozzatok vag a szakikhoz akik ismerik ezt t tipust . Jott mentt fel le . kompressztio eltunt belole +talaltam az olajdekniben vagy is ki esett egy pocok miutan lengedttem az olajat .Esetleg ha valekinek ismeros ez az alkatresz honnan johetet ji megkoszonnem okositasom ;)