Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia...írtam mailt köszi:)
Szia!
1000 Ft + postA ha nem jársz erre
SZIA mit kérnél érte? 70 202 70 75
gabor8181@freemail.hu
köszi
Szia...kartergáz kivezető cső...ott elvileg csak gáznak szabadna kijönni..olajnak már nem.
amit találtam rajzot alkatrészek nincsenek pontosan megnevezve
enyémen már nincs lámpa kapcsoló
rákeresel a neten hogy 3 fázisú feszültség szabályzó lesz kapcsolási rajz
ilyen müllert egyik motoros ismerős vett már ő azt mondta jó
csak meg kell oldani hogy ne ázzon be
de a sportmotor galáriában is van feszültségszabályzó javítás-építés ott is körbenézhetsz
az a lényeg használd a világítást mert amit nem az izó "fűt el" azt a fesszab fog
E-bay-en rendeltem olcsón, de abban nem bízok meg. Vettem egyet bontottan, az nem volt jó. Viszont ha lenne rajz, van aki megépíti nekem. Egyébként köszönöm!
ha barkácsolni akarsz ajánlom ezt: http://mullerelectronics.hu/fe...
ha nem akkor keresel innen valami hasonlót: http://www.kretzler.hu/product...
Sziasztok.
Épitett már valaki feszültségszabályzót DRZ-hez, vagy tudna esetleg rajzot küldeni?
Köszi
Szevasztok.Hátsó kerékcsapágy csere lessz.Milyet érdemes belevennem?(Márka)+mennyibe kerül?Köszi
sziasztok!

Drz400 /400 e owner manuálom van eredeti (angol/francia nyelven), helyenként magyar jegyzetekkel.
Jelképes áron eladnám.
Mihez kell neked hengerfej?
Sziasztok nekem egy bontott hengerfej kellene valaki tud esetleg egy jót? Ha lenne valami info kérlek hívjatok 30/4377637
sziasztok
89-es DR600-nak mia gyari gyertyaja? Mingyegy vagy a meret a lenyeg? :D :D
Sziasztok!
DRZ 400 E motoron mi ez a fekete doboz? A szelepfedélből jön ki egy gumicső ami belemegy, az aljából megjön ki egy másik ami a henger talphoz megy be. Szivárog az olaj a dobozból de elég rendesen. Tudnátok segíteni, hogy mi ez és miért folyik belőle az olaj?

Másik kérdésem: olyan céget keresek Kecskemét környékén vagy Pest megyében aki profin, garanciával felújítaná a hátsó gátlót és a telókat. Tudtok ajánlani valakit?
Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok! Nemrég vettem egy DR 250S 1995-ös mocit. Olyan problémám van vele ,hogy amikor bemelegszik elkezd dadogni, csattogni a kipufogó és erőtlenné válik majd lefullad.
A gyertya kormos ami túl dús keverékre utal de új a légszűrő és ezzel a karburátor beállítással ment eddig is. Valakinek volt hasonló tapasztalata?
Szia..én a bakonymotortól vettem ők bontanak DRZ-ket.
30 855 7633 a számuk.Hívd őket bizalommal.
Sziasztok! Van pár dr gyári műanyag idomom . Kézvédők 10, első sárvédő 10 , fejidom kék matricával 10 . DRZ-400 hátsó gátló LM suspension által felújítva 45 . DR650 Djebel tank 20 .
Nincs mit :)
Sziasztok! 89-es DR600 hoz kjeresek gyari kipofogo dobot . Az sem baj ha nem gyari csak halk legyen :)
Kösz szépen, marha jó ez az oldal.
SZIA ha ezt meg kukkantod itt minden gyertyafajtának a megfelelelőjét meg tudod kukkantani csak be kel írnod a te tipusodat és kiadja h milyen másik gyertyával azonos.
https://hu.sparkplug-crossreference.com/
Üdv
Dr650rse-hez a gyári könyv ezt a denso gyertyát írja: x27ep-u9
Ez ugyan az x27epru9 ?
Szia...neked nincsen vagy csak csúnya és azért szeretnéd cserélni?
Csak azért kérdem mert pár éve az enyémet galvanizáltattam és annyira szép lett h más drz-s srác mondta h ilyen szép drz leömlővel még sosem találkozott és h ez gyári vagy tuning de dícsérte nagyon.
Szóval ha van a közeledben ilyen krómozós galvanizálós megoldás akkor ajánlani tudom.