Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Sok év kihagyás után visszaülnék motorra és erősen nézegetem a dr-z -ket, viszont magas motorom még nem volt.
Legyet agyonismételt a téma, de mennyire vállalható 170 cm/70 kilósan láb leérését tekintve.
Köszönöm előre is!
Sziasztok, keresek Drz E alá supermoto kerekeket. Csak fűzött küllős érdekel. 150 eFt körül. 70/ 337 8289
Szia, jó lenne tudni az árat, nem szoktam itt sokat lenni, ha megcsörgetsz visszahívlak, köszi. 70 337 8289
vegyél bele progresszív rugót, a promoto gyártmány még kb emberi árban van
Sziasztok!
Drz 400 e első teleszkóp rugót keresek bontottan vagy komplett első telót tudtok nekem segíteni?
Szia. Ne haragudj, közben változtak a dolgok, LC4 adv lett belőle.
Sziasztok. Kérdésem lenne hogy valakinek nincs e véletlenül drz e- hez (keihin karbis) úszó háza?
Sziasztok, van egy komoly problémám. Mégpedig az, hogy nem működik az első lámpa világítás, se a tompított se az országúti. Már mindent átnéztem ami a tudásomból tellett de nem jöttem rá miért van ez. Izzót is cseréltem de újjal is szar, nem világít. Kivéve a fénykürt. Az villog ha nyomogatom, de a világítás nem. Autó villamosságit keresstem de csak ígérgetést kapok tőle, közben még a telefont sem veszi fel már. Fater műszerrel bemérte és azt mondja hogy van benne pedig áram, még a kapcsolónál is mértük és mindent rendben találtunk de mégsem működik. Valami akkor csak elkerülte a figyelmünket. Van valakinek valami ötlete mi lehet a baj? :(
06703216103 hívj nyugodtan!
Sziasztok.
Úgy alakult hogy vásárolni szeretnék egy drz-t. Rendszámos, hosszabb rövidebb enduro turákra kellene. S vagy E verzio.
Jó lenne ha valaki hozzá ertővel fel tudnám venni a kapcsolatot, sok kérdésem lenne. A hálám majd személyesen sörökben mérhető lesz!
Sziasztok! Van valakinek 2004-es Drz 400 sm-hez feszültség szabályzó?
Eladó hátsó sárvédő oldal idom szett egyben.
10000ft
Hello elado Drz SM szett ha vkit erdekelne!
Hibátlan állapotban eladó Drz 400 SM szett szinte új gumikkal és vadi új féktárcsákkal Drz átalakítóval, TALON aggyal, D.I.D. lánccal és lánckerékkel! Felni átnézve egyből hadra fogható küllők meghúzva , nem üt , nem ráznak! Elol 20mm kerekagy hatul 25mm
Sziasztok!
Hajtókaros lett a DRZ-m.
http://www.omegamotor.hu/websh...ókar-suzuki-drz-400-00-15-ltz-400-03-15-motor%20alkatrész
Ehez mit szóltok?
Sziasztok!
Drz karbit keresek. BST36 ot. Valakinek esetleg?
Drz /ltz 400 felújított henger eladó. 28000 ft
06703216103
Van több darab is, 400 és 420-as big bore is.
Sziasztok
Első sm felnire,ami 2,75 inch széles,milyen gumit tennétek?
LTZ fórum quados.jozef
Sziasztok DRZ 400 endúró szettet keresek de ha csak hátsó van az sem baj...
70 202 70 75 gabor8181@freemail.hu
Szia...bocs h nem kerestem meg az oldalszámot de itt frankón letöltheted és meg ia kapod..és ki szoktam nyomdában nyomtatni oldalanként 10-20 ftot kérnek érte. és utánna mappába fűzve tutira jó szolgálatot tesz
.https://www.manualslib.com/man...
Ha ez segítség akkor az E tipusba a sürítési végnyomás 10 bár és az S esbe pedig 9,5 bár de azt te is tudod sztem h az SM és az S blokkja elvileg ugyanaz.
remélem tudtam segítteni
Sziasztok!

Egy Drz 400 e hez kellene nekem egy komplett hengerfej elnyalta a csapágyfémet olajhiány miatt ., valamint a oldali vezérműtengelyen elfordult a kerék.
minden megoldás érdekelne. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.
Tel: 30/ 437-7637
kotnyekjozsef@gmail.com Köszi!
Sziasztok egy Drz400 sm-be mekkora kompressziónak kell lennie?
Elkelt