Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyelore nincs meg, de rajta vagyok. Valahol van, csak kitudja hol.
Teljesen kiment a fejembol, ne haragudj, hetvegen ha isten is ugy akarja sort keritek ra.
SM et könnyebb átalakítani mert ahhoz nem kell féknyereg adapter . De ha kis tárcsával is jó az sm kerék akkor mindegy .amúgy teljesen kompatibilis a kerék.
Elfelejtődött vagy nem sikerült még leküzdeni azt a 200 km távot?
Sziasztok!
Hobby terepezésre szeretnék egy DR-Z400-at de a supermoto feeling is izgatja a fantáziámat.
Az E típusra pörögtem rá, de nem tudom, hogy arra átalakítás nélkül felrakható az SM kerékszett?
És fordítva? Ha esetleg egy jó SM kivitelbe futtok bele, akkor arra is simán feldobhatók az enduro kerekek átalakítás nélkül?
Köszi
Helló drZXR! Csináltam videót az olaj nyomásról . Szerintem a manual-t tudja. Kiváncsi vagyok a véleményedre.
Akkor ugyirom, van egy drz gyari gyujtaskapcsolom egy db kulccsal, tudom is hol van, csak 200km valaszt el tole, amint megvan lefotozom, ha erdekes lehet szamodra.
nem volt ígéret
jó lenne valami gyújtáskapcsoló amit fel lehet dobni bárhová a kormánybefogó környékére
aztán a drz-n pont ilyen van
ne haragudj de ez a sok ..... osszezavar, ugy hangzik mintha igertem volna valamit es nem kaptad volna meg.
bízzunk benne hogy meglesz.....
mintha lenne valahol, megnézem.
Köszönöm!
ez jó
Helló Drz szakik! Mennyinek kell lennia az olajnyomásnak a drz-n az olajszűrő alatti mérő helyen:
drz gyújtáskapcsoló van valakinek feleslegben?
Nem Nagy Dávidot keresed?
Nevetni fogsz de pl haverom 400ért vett papírokkal!
Sosem lehet tudni hogy esetleg kinek kell s.o.s pénz!
mi ne legyen benne motor vagy váz?
SZIASZTOK!
DRZ.-T VENNÉK 500,000,- FT KÖRÜL :)
Sziasztok drz e 2003 kerékcsapágy méreteket tudna valaki mondani? köszönöm
Sziasztok! Suzuki DRZ-400S 2006 os gépezetre van valakinek kék színű idomszettje?(tankidomok, első-hátsó sárvédő). Törött-repedt valamint összevissza karistolt nem érdekel.
Tel.:06306311703
Sziasztok keresek drz 400 sm elsö telókat villahidakkal. Csak szép állapotú érdekel. Típus idegen átalakított is érdekel
Irtam üzenetben
Megvan még !