Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Dr350 shc eladó . Csak rúgós , fordított teleszkópok , egy mozdulattal állítható magasságú és keménységű gátlók . Szép motorhang , jobb első teló szár kissé olajos , szimering cserés. Német brief nagy lapja van meg csak .
Helló! Írtam e-mailt. Üdv: Gábor
Sziasztok!
Drz 400 E -re keresnék sport dobot vagy akár rendszer is szóba jöhet !
Válaszotok akár itt is jó vagy a szabop1989@gmail.com-ra várom
Köszönöm előre is !

Üdv.: Szabó Péter
Sziasztok! Kinek milyen tapasztalata van a következő gumikról DRZ400 esetében? Elvileg mindegyik hozzávetőleg 70/30%-os (utcai/terep) használatra van kitalálva.
- MICHELIN SIRAC
- METZELER TOURANCE
- CONTINENTAL TKC 70
- PIRELLI SCORPION MT90
- HEIDENAU K60

Köszi!
Sziasztok
Keresek Dr 350 (1991) évjárathoz bontott hengerfejet és szelepfedelet!! Előre is köszi
Sziasztok! Tud valaki Gödöllő környékén DRZ400S-hez értő szerelőt? Köszönöm.
Sziasztok! Eredeti DRZ400S-hez való szerszámos táskát keresek, vagy valami olyasmit, ami a hátsó sárhányóra rögzíthető az ott lévő két csavarral. Köszi!
Én innen szoktam rendelgetni, de konkrétan nem tudom, van-e olyan náluk, amit keresel.

https://motoralkatresz.eu
Sziasztok. Dr-z kuplung fék karokat keresek , állítható legyen 2 ujjas de az sem baj ha csuklik is ha dől a motor. Mit érdemes meg venni és hol ?
Szia nekem van Eladó DR 350-m(2DB) ITT a hirdetés csak telefonon érdeklődj,

https://www.kepesmotor.hu/suzu...
Üdv. Szeretnék venni egy dr 350-eset. Gyárit szeretnék és aránylag jó állapotút. Hobby célra kell. Akinek van eladó szóljon.
Innen letudod tölteni a szervizkönyvet igaz angol de érthető: http://www.manualedereparatie....
Sziasztok! Dr 600 hengerfejet hány nm el húzzam le?
Heló! Valaki tudja hogyan és miért tud benzin menni az olajba?
K4-el kezdődik az enyém is, a motor 2005-ös
Bocs, nem 2014-et, hanem 2004-et akartam írni.
Sziasztok! Ha K4-gyel kezdődik a DRZ-m motorkódja, akkor az 2014-es? Neten kutakodva ezt látom. Az érdekesség, hogy a motor 2002-es a forgalmija szerint? Nektek hogy kezdődik a motorkód és hányas a motor? Köszi!
Köszi! Akkor összetudom ezekkel a cuccokkal hozni a mocit ?
Miért nem? Elvileg ugyan az, csak más az előgyújtása. Én is E CDI-t tettem fel SM-re. Ugyan az, csak más rajta a térkép. A berúgósé volt még más, de később nem változott.
Helló DRZ-sek!
Segítségeteket kérném.
Építek egy DRZ E motort (blokk is E) és felmerült egy probléma .Miszerint az E-hez való CDI-t nem lehet összekötni S,SM (nekem ez van) kábelezéssel mert nem fog működni .
Tapasztalatokat, megoldásokat várnék.
Köszi!
Én a DR_Z-hez a kép alapján vettem és jó volt
Szia,

Használattól függő.. Az enyémet 22.000km alatt kinyírták!
Új dugó, hajtókar, henger perselyezés.
Nekem egy Suzuki szerelő mondta, hogy ezek nagyon sokat elmennek. Volt a keze alatt olyan DRZ, amiben 100.000 km volt, de a blokk tökéletes állapotú volt. Hozzá se kellett nyúlni. Persze minden attól függ, megkapta-e ezidő alatt, ami kell, olaj, olajszűrő stb.
Sziasztok!! 72000 km sok egy drz ben ?