Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyemnek is hasonlo hangja van, pedig az tavaly lett felujitva.
En a NKH-nal voltam, de nem kerestek a motoron se lancvedot, se kapaszkodot.
Eladó DRZ S/SM fejidom. 5.000 Ft.
Na megvolt a műszaki, párszor (kb.8) meg kellett ismételni a hátsó fék próbát, de átment.
Ja persze esőben mentem, bütykös gumikkal, csúszott kicsit
Viszont az indexem elkezdett szarakodni. Úgy 5 perc gurulás után hiába kapcsolom, csak villan egyet a visszajelző és annyi. Persze aztán valamikor megint működik, pláne ha megállok és várok kicsit. Tapasztalt már valaki ilyet? Mi lehet a gond?
Az enyém is ilyen, pedig az S-es. Nem mondom, hogy normális, de ha megnézel egy rakat videót, ami a DRZ-k motorhangjáról szól, szinte az összes ilyen kerregést fog mutatni. Ha rájöttél, mi okozza ezt, oszd meg velünk! Köszi!
Sziasztok! Kérdésem lenne a motor hangjával kapcsolatban hogy mi lehet ez a hang. Egy DRZ-s barátom azt mondta az összes E nek ilyen a hangja, sőt a 4t KTMeké is ilyen. De én szerintem valami csapágyra tippelnék, vagy szelep/vezérlés állítás. Nincs 2hete hogy vettem a motort és ezt a nyarat még ki akarom húzni felujitas nelkul.
http://youtu.be/Sp0YeNN67HY
Én meg pont kapaszkodót keresek megvételre.
A kapaszkodó megvan
Pedig elvileg tényleg elvárás a láncvédő műszakin. És az utaskapaszkodó is, ami az ülésen keresztbe futó kapaszkodó.
Műszakira láncvédő? :O ejha...
Nekem 2x vizsgázott a motor, de most sincs rajt!
Sziasztok!
Új DRZ tulajként fondoltam bejelentkezek :)
Egyben lenne egy kérdésem:
Nincs valakinek Bp-en kölcsönbe egy láncvédője? Péntek délután megyek műszakira, oda kellene
Ezek szerint elég gyenge minőség,inkább akkor prox lesz!Köszi az infót.
Tavaly Én is agyaltam ezen, De hagytam magam lebeszélni. A az 10-15ezer ftár különbség nem mindegy, hogyha 2 hónap múlva szét megy.
Én használtam komplett 435ös szettet,szerintem ez a legolcsóbb,a Lukes-Racing-től vettem.
A hengerfejtömítése katasztrófális minőségű,nekem több helyen is átégett,majd vettem Athenát,azzal tökéletes volt.
A gyűrűszett is viszonylag hamar szarrákopott és ebay-en vettem egy új szettet bagóért,vmi 6rugó körül volt.
Sziasztok!
DRZ 400-hoz keresek enduro felniket. Ha van elfekvőben, szóljatok. Köszi!
Sziasztok DRZ 400 E ( 2004 évjárat )
fejidom érdekelne. Fehér vagy sárga színben. Akinek van eladó jelezze. Köszönöm.
Lehet a mitakaval jobban jársz, ha az olcsóbb megoldásokat keresed.
Hali. valaki rakott már NAMURA dugót a gépébe?
Ár arány mértékbe jó!Vajon jó minőségre is?
Köszi szepen akkor valószínűleg a szelephezag lehet
Én is hallok az enyémből csörgést, de csak kigyorsításkor, minden sebességfokozatban, bizonyos fordulatszámon. Alapjáraton gázföccsre nincs ilyen jelenség. Ezt mi okozhatja?
Lehet szelep hezag vagy lanc. Attol hogy fordulaton nem hallod a brummogastol az meg csoroghet. :S
Alapjáraton melegen, hidegen nagyon hallatszik. Magasabb fordulaton a motorhang miatt nem hallatszik.
Ez a csörgés minden fordulaton van, vagyos folyamatos, vagy csak néha hallod?
Lett egy kis csörgése és nem tudom mi lehet.
Nem tudod véletlenül hogy mitől lehet meg ?
Heló. Nincs valakinek S-es drz hez elsőteleszkóp gumi ami nincs kiszakadva?