Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok 2004 drz 400S-hez keresek 320mm féktárcsához adapter.
fiam "goprojával" csináltam felvételt a kormányról a teló felé, majd megnézem, hogy mit mutat. Most a periodicitásból arra tippelek, hogy az első és hátsó kerék sem lehet teljesen kerek és az eltérő kerület miatt bizonyos együttállásoknál lehet "hintázása".
Mindenesetre új gumik biztosan lesznek, mert ezek kellően régiek.
Centrírotva lett?
egyik sem mozgott semennyit....lehet, hogy kamerát szerelek a telóra és úgy megyek egy kört, akkor talán kiderül, hogy mi mozog.
emeld fel a motort hogy az első kerék ne érje a talajt és meglátod mi mozog, kormánycsapágy esélyes hogy lóg
ha a telszkópszár mozog ennyit akkor ott már nagyon nagy a baj
Az mitől lehet, hogy országúton kb. 90-es tempónál az első villa berezonál két útkaró közt kb. 2,5-3x? (berezonál = a teló alján látni, hogy előre-hátra "lengedezik", tehát nem tengely irányban.
Az első gumi eg Mitas C-04 és 1 bar nyomás van benne.

Gumi? Teló? Egyéb?
Eladó Drz-hez Motomaster fékátalakító 260mm-es tárcsához zsír új.
Most pedig komplett berúgó mechanizmust keresek. Szintén DR350.
Suzuki DRZ 400 E-t keresek megvételre!! Rendszámosat vagy forgalomba helyezhetőt, hibás is érdekel!!!
Motorolajat, teleszkóp vagy fékolajat szeretnél cserélni?
Olyan kèrdèsem van hogy olaj csere elott àllok ès nem tudom milyen olaj kell bele alany suzuki dr 600 1985
Önindítós DR350 generátortekercset keresek. Lehet hibás is.
Facén,marketplacén? Bontásból?
Udv. Megbizasbol keresek dr 600 hengerfejet. Esetleg nincs valakinek elado?
És ha a kormánybefogóknál magasítanál?
Sajnos nekem sem teszik, de kellene egy új kormány amúgy is.
Igen
borzalom, mint egy ruszki kemping bicikli.
mi a celod, magasitas?
Sziasztok!
Szerintetek ez: https://jaszmotor.hu/termek/38...
mennyire nézne ki hülyén egy drz-n?
vezerlést talán el rakta?
Sziasztok
Suzuki drz 400ra keresek egy hatso stunt csövet
Es egy komplett bukogomba szettet. Köszönöm
Drz 400 hoz keresek irányjelzö kapcsoló tud e valaki
Sziasztok drz 400 E re hátsó lábtartó ötleteket várok esetleg képpel magyarázattal ki hogy oldotta meg ha van ilyen!
köszi.
70 202 70 75
Sziasztok! DR350est vennék .Csak jó állapotú rendszámos esetleg külföldi papíros-forgalomba helyezhető-érdekel.
06308304847 Nem 300000Ft ért várok csodát de milliós ajánlatokkal se raboljuk egymás idejét.