Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert mig minden autos a dugoban áll ,vagy cammog addig én simán cikázok előre, meg ugye a GS gyorsulása is jobb mint a legtobb autonak (kivéve néhány 20 millás sportkocsi)
mert?
A legélvezetesebb dolog a Pesti csucsforgalomban motorozni! ott van csak igazán elembében a GS.
egyetértek veled én se tudom még hogy 2 év mulva milyen melóhelyem leszz mert lehet felköltözök addig pestre és ott meg nem nagyon szertnék motorozni de hát ki tudja még
én is újjanon vettem és bele volt kalkulálva hogy majd lecserélem
de már eltelt 3 év.... és még mindig ez van meg de még nem untam meg, igaz szeretnék egy erősebbet

De ez nem megy úgy mindenkinek hogy simán lecseréljük Nemde?

ha meg hosszabb távra szeretné az ember akkor meg tutira újat kell venni szerintem

de ha az ember megtehetné anyagilagf akkor csrélgetne elég sűrűn mert ugyebár szinte minden évbe jön ki új motor
pedig valószinü hogy ujjat fogok ja és ruhám már van, meg én se most akarok motort vennni csak kérdezősködök
Szasztok!

El vagytok tájolva,ilyenkor jár mellé minimum egy sisak + kedvezmény !!!


Abszolút nincs szezon senki nem vesz ilyenkor mocit majd februárban...alkudjatok!

EVIL-nek :- Nem fogadod meg a tanácsom...NE VEGYÉL ÚJ GS-T!!!

Nem éri meg a nyakadon fog maradni késöbb és a bukott pénzen már vehetnél hozzá egy tök jó garnitúra ruhát is!!!!

/sisak,kesztyű,csizma ,bőroverál/ ez kapásból 300000.-Ft ennyit minimum buksz majd rajta!!!

Én mikor kitoltam:1.350.000-ben volt minden extrával együtt+ajándék sisak +olcsóbb dzseki+nadrág(cordura)...

Szállj már le a földre meg fogod unni,6 hónapra +minek?!

Szasztok:Tasi
óó ez pont annyi amennyit már sikerült egy hosszas beszélgetés után mivel a gs500-ra mondták hogy 1140000-ért ide tudják adni.
kb 5%, amit lealkudhatsz
na kinek hogy sikerült ajándékot kihuzni a kereskedőből uj motor vásárlása esetén?
valószinü
mi van skacok???
elavult a téma?
nem!! hasonlit tényleg
Azaz a ,,hasonlóan"= ,,tök másképp" ?
Igen "hasonlóan"
A GS500 hasonlóan tílt mint a cbf 500?
mármint a ruha? amugy 24.éig akciós a shoxban a mondial ruha
én is ilyet szeretnék mint a street-nek fekete-kék
jól menne a mocihoz
de hétfőn meek és megnézem pár helyen
street: neked milyen bukód van a képen nem látom hogy milyen
ilyennel én sem találkoztam, viszont nekem a csizmából engedtek 3200 Ft-ot!
hát nem tudom én a szentendrei üzletükből rendeltem meg, a honlapjukon is néztem és ott nincs ilyen sajnos
Az SBK-hoz adtak shox katalógust és abban ez volt asszem
hol hirdetik ugy?
Igen a ruha nagyon sokat számít az biztos de nagy bzukásnál semmi sem véd meg

Amúgy kaptatok a bőrrucihoz ajándék kesztyűt??? mert így hirdetik
valoszinü hogy megusztad volna enyhébb sérüléssel