Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyárilag még a ciberébe se az való...
a GS-re hol lehet kormányt venni? Az enyémben van egy kis görbeség jobbról,éppen nem zavaró mert csak akkor venni észre ha nagyon figyeled,de a "maximalistaságom" cserét kíván.
Nem akarok rá etz kormányt mert annak magasabb a "hajlítása" és az enyémben ígyis van kormánymagasító,jó lenne egy gyárias utángyártott is csak új legyen.
keresgéltem neten de nem igen találtam sehol.
Mióta való szinter betét egy szaros gs-be?
asszem az valo bele,szinteres...
Szerintem kurva jól fog, egyenletesen kopik és ami a lényeg nem nyikorog.
Milyen az a túlzottan fogó fék? Utcán se baj, ha rendesen fog, a kezed/lábad szabályozza normális esetben.
Nem fog túlzottan egyébként utcai használathoz?
Köszi Steve !

Eddig hogy vállt be? Mennyire eszi a tárcsát? Utcan használod? Milyen a fékhatás?

Van aki organikusat használ?

Jó tapasztalaitok vannak az EBC-vel?
A balfékek meg az árokban fekszenek :-)
mindegy ! "Csak a gyávák fékeznek ! "
Én is az EBC-t ajánlom, én a szinteres változatot raktam bele.
(FA63 HH)
ebc
Üdv !

Le kéne cserélnem a hátsó fékbetétet. Milyen ajánlanátok, kinek mi vált be?

Köszi !
Te vagy a Kawa új reklámarca? :)
náluk én is voltam az elmult 3évben ...hasznos tudnivalokat lehet gyüjteni, profiktol...
Én így vagyok az anyósommal is.
Azt szokták mondani ami nem öl meg az megerősít.:-)
Ha feladtad volna félúton akkor kár lett volna befizetni a képzésre. Persze nem vagyunk egyformák.
http://riliclub.hu/ én itt voltam pár éve. 2 nap vérszívás, ( az AKMT-s beszéltek rá hogy ne hagyjam ott a g...ibe az egészet ) de nagyon hasznos volt...
Az egész nap kemény volt, a földpályás gyakorlás a krosszgépekkel meg új tapasztalatokat adott. Nagyon jól csinálták hogy fokozatosan készítettek fel az esti pályamotorozásra. Jó érzés volt amikor vagy 10 kör után a sikánban már szorosan tudtam követni az oktatót és megvolt a féktáv meg a következő balos. Persze ennyitől még nem leszünk versenyzők de nagyon jó tapasztalat szerzés.
Szia!Kèt ève voltam ott èn is.Tènyleg jo volt.Hàt èn sem hittem hogy a cb-t eddig lehet boritani.Simàn karcolt a làbtarto!:)
10×1,25 mindkettő jobb menetes.
Nyitott tanksapkaval menj egy kort!
Visszapillantókat le akarom cserélni,10es menetűek ezek ugye?
Üdv mindenkinek!
Tegnap részt vettem a Hungaroring Open Road motoros képzésén. Nem tudom hogy próbálta e már valaki de csak ajánlani tudom mindenkinek. Még azoknak is akik ezer éve motoroznak és úgy gondolják hogy neki már nem tudnak újat mutatni. Az egész napos program csúcspontja az esti pályamotorozás volt profi versenyzőkkel felvezetve. Soha nem gondoltam hogy a gs-t ennyire le lehet dönteni! (mondjuk közúton nem is erőltetném). Kicsit tartottam tőle hogy erőltetve túlmelegszik de szerencsére minden hiba nélkül bírta.