Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekünk mindenképpen.
Semmi gond. Egyenlőre nekem is marad a vez.lánc, ahogy van :)
Ööööö
Az ki?
elbasztam, szelepfedél nem hengerfej, sorry
Nekem szerelő azt mondta anno, h 80 ezret simán elmennek. Addig ne foglalkozz vele, míg nem szól. Vagy ha 1x szelephézag állítás miatt v. bármi miatt leszeded a hengerfejet, akkor mérj rá a láncra, oszt megtudod hogy áll. De mint írtam, ha hangja van lehet simán a vez.lánc feszítő is. 50-nél nagyon korainak tartanám.
Baccki R2V2?......leesett.
Egyenlőre egyiket sem észleltem. Hallottam olyat, hogy nagyjából ezek a láncok kb 50 ezret bírnak biztonságosan, ezért kérdeztem utána
De azt már legalább tudod, hogy a láncod van kinyúlva, vagy a feszítőd a sz*r?
Köszi!
Igen sajnos a Szabadondutó a betegsége... de ettől eltekintve iszonyat jó gép!
Nincs még egy ilyen a piacon ! V2 1100cc retro forma !
Nemsokára meglesz nekem is ... ha minden igaz akkor ősszel meg tudom venni
Én is erősen gondolkodom még rajta, nem is jövő hétre terveztem :)
Jópofa videó Bulldog karakteres motor az 1100-as dragstar önindító szabadonfutó nyavajáját örökölte. A magyar piacon kevés belőle az "Őszinte" motor.
Ha már lúd..legyen kövér MT-01
Megúszod vele a blokkbontást, de nagy kockázatot veszel vele a nyakadba.... ...én nem merném.
Értelek. Igazából nincs semmi baja, csak kíváncsi voltam, hogy megéri e olyat tenni bele :)
Akkor ezek szerint jó vétel volt?
Igen, volt a fórumon vki, de már nemtom ki. Azért az sem 1xrű és a szerelők nem is esküsznek rá. De miért akarod cserélni, ha még nem kell?? Szól vagy mi a tök? Ha szól, akkor még lehet a feszítő is, nem feltétlen a lánc nyúlt meg.
Köszi szépen! Valaki tett már a gépbe nyitott vezérműláncot? :)
Szerettem nagyon a GS t!
De váltani kellett picit nagyobbra ! Egy bulldog lesz az utódja! Múlt hétvégén a bulldogos találkozón 10 bulldog rotyogott, eszméletlen jó hangjuk volt ! És a társaság is fergeteges volt!
Itt egy kis ízelítő milyen volt a banda:) tegnap össze dobtam róla egy kis összeállítást :)
Ha valaki kinőné a GS t akkor szeretettel várjuk a bulldogosok közé!!!!

http://youtu.be/rCW_ceOcimw
nekem van fölös pár liter!!! ha kell adok!!
adatlapon elérhetöség!!
eneos v mol!!! olcsó,jó!!!!
Sajnos az most nem opció:D

Keddre van idopontom a szervizbe es nem tudtak addig kikuldeni a MOL-os olajat.
Még mindig ugyanolyat.
Sziasztok !

Milyen olajat ajánlanátok / használtok a GS500-ba?

Koszonom elore is!
64 ezer. Az út előtt cseréltem kormány és hátsókerék csapágyait. Zsuzsa imádja!
Enyémben 80e fölött volt és még nem kellett cserélni. Service Manualban benne van, hány szemet kell megmérni és ha határértéken túl van, akkor csere.
Szevasztok! Vezérműláncot mennyi idő után, vagy mennyi km után kell cserélni? Az enyém 1991-es évjáratú, és most lett 50 ezer km benne.