Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek nincs elfekvőben egy karbisorja eladó?
köszi, én szomb.már zakopaneban leszek,ha sikerül...
kurva anyját
Üdvözlet
Tudnál nekem képet küldeni erről az olajhűtő szettről?
E-mail címem - joodaniel89@gmail.com
Előre is köszönöm.
Sirok környékén csak óvatosan!
Valami paraszt olajat öntött a 24-es útra, egy pannóniás el esett.
Mi szombat reggel indulunk..
Este egy sörre meghívlak ha még ott leszel
én pénteken
Sirokra megy valaki hétvégén?
Próbáld ki szerintem, hogy Pri-ben is csinálja-e. Ha igen, akkor még lehet benzincsapszűrő - talán ezt a legkönnyebb takarítani. Ha akkor nem csinálja - na nekem is épp ez a gondom, talán a membrán öreg, vagy nem elég nagy a vákuum azon a fordulaton.
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy mi a tünete ha kezd rossz lenni a benzincsap?Illetve hogyan tudom a egyszerűben ellenőrizni?
Azért kérdezem mert az enyém olyat csinál hogy megyek vele 6.-ba 120-al és olyat csinál hogy mintha nem kapna hirtelen üzemanyagot de csak ebbe a tartományba vettem észre idáig használok egy ideje már spuri adalékot hogy ha dugulás miatt lenne eddig nem változót vele semmi.A jobb oldali gyertyakép az fehéres színű ez nem tudom hogy össze függ az előbb leírtalak ???
Ha valaki tudna segíteni azt meg köszönöm előre.
ezek a gs500-ak "elnyűhetetlenek" de azért nem szabad ráugrani a 2-300e Ft-os öreg vasakra....

Én is majd fél évig gyűjtöttem a rávalót. :D
Ja!
Van 3 liter Motul 5100 15W-50-em pici pénzért! 4 literes kannából vettem ki 9 dl-t, de nekem nem tetszik a váltó vele, mert melegben az RV-m nem szeresse.
Helló!
Ha érdekel valakit van egy láncolajzóm eladásra:
https://www.sportmotor.hu/foru...
A tákolt és, hogy öreg?
Bárcsak megtehetném :DD Pár százezerrel drágábbak mint a régebbi évjáratuak ezért is szerettem volna átalakittani. Még diák vagyok szóval nehezen keresek pénzt! Amúgy mi a baj a tákolt öreg motorral? xD
Ne tedd, ne vegyél 2003 előttit ha az újabbak tetszenek. A kormány és a platnija is más, meg még sok apróság. Ha át akarod alakítani, sokkal többe lesz, és lesz egy öreg, "tákolt" motorod.
Sziasztok , azzal akérdéssel fordultam ide hozzátok ,hogy venni szeretnék egy suzuki gs500e-t de 1998 as évjáratból! A tankja nem tetszik, nekem túl régiesnek tűnik , és azon gondolkodtam hogy lehet e rakni rá 2003 as tankot . Ez lehetséges ? Elvileg nem sokban különbözik a kettő évjárat .Tudom hogy ülés meg pár elem más, de a lényeg hogy rálehessen rakni. Lehetséges ez?
bebaxna,ha kikéne venni a blokkot ezért!!!
Szelephézagot állította valaki már otthon? Illetve blokk-kivétellel jár a folyamat, vagy épp elfér minden anélkül is?
hol van helyileg?
Nekem van olajteknő tömítésem OEM gyári, bontatlan csomagolásban 2500 péz.
15 pénz a cakk und pakk
Nem erdekel valakit esetleg MOL-os bonttatlan DOT4 fekfolyadek? Van ketto is...
Az olajteknő tömítés más kialakítású, azt most megnéztem a gyári programban.
A többi alkatrész ezek szerint ugyanaz.
Ha van időd küld már át privátban mennyit gondolsz érte.
Igazából csak ebben a nyári 30-35 fokban éreztem hogy nem ártana rá olajhűtő, főleg amíg kivergődöm a városból.
Azért mert jobbnak számít mint a fél-szintetikussal meg az ásványi, jobbak a kenesi tulajdonságai. Már adnak hozza adalékot nem bantja a szimeringeket. Finomabb váltásérzetet biztosít. Összességében jot tesz neki. Kíváncsi voltam ezert raszantam azt a plusz pénzt.