Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemlényeg h milyen a motor...
már nekem sem gs500 van.
én most svvel vagy egy bandittal megyek.
tali hol jo neked?
dobj rám emailt.
engem bár még csak 50% hogy ráérek és jelenleg nem gs500om van
aug20 utáni héten vmelyik munkanapra tervezek egy 1napos budapest-lomnici csúcs(tátra,szlovákia) kirándulást. somoskőujfalui határátlépéssel! kb 700km. érdekel vkit?
Nem tudom mennyire látszik a 3. képen az említett kopás.
Tudtok adni forrást a patentszemes változatra?
A lánc egyébként 156 mm-nél jár de a szerelősrác szerint a feszítő a végállásban már nem tudja tovább spanolni. Minimális kopás csak a spanoló felőli sínen van.
főleg, hogy az összes szem nittelt...
ha már egyszer elbaszta, persze, hogy nincs jó véleménnyel róla...
Passz.... ....az enyém még penge feszes szerencsére (55k km-nél)
Persze, mert a nittelőssel nem lesz nagy munkadíj hanem csak a töredéke, volt már rá példa, hogy elszakadt? A hajtásnál sem a nittelőszem szokott elszakadni.
Tudom hogy "így szokták", de egy másik fórumon - profi motorszerelő - nagyon lehangoló véleménnyel volt a nittelősről....
Erre mindenki nittelőst tesz....ki a bánat fizetné ki a blokk szét-összét egy ilyen gépnél mikor a munkadíj ára a motor értékének a harmada is lehet. Semmi baj a nittelőssel, ha baj lenne akkor a hajtásnál sem használnánk és nem kell ennél semmit sem bontani a szelepfedélen kívül.
Ja, a hengerfejet meg nem kell levenni, ha jól tévedek...
Ha végtelenített az új láncod (csak az a megbízható, a nittelős nem!) - még a főtengelyt is ki kell mozgatni alulról.
úgy gondolom hogy a hengert meg kell skalpolni hozzá.
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.
A vezérműlánc cseréjéhez mennyire kell megbontani a blokkot? Úgy néz ki az enyémen cserés lesz és fontos lenne tudni hogy a hengerfejet le kell-e venni.
Itt az apróban Jelcsa hirdet mindenféle lámpát/foncsort. 18 centi az átmérője, így is keresgélhetsz - lehet, hogy autós is jó hozzá - régi Lada, ilyesmik.
550?
Sziasztok.
Sürgősen szükségem lenne egy első lámpa foncsorra. Lenne tippetek hol tudnék szerezni vagy van esetleg más típusú Suzuki, aminek ugyanilyen a foncsora? Neten próbáltam keresgélni, de nem találok hirdetést, se webshopot ahol ilyet árulnának. Remélem tud valaki segíteni, köszönöm előre is. Üdv, István
sok sikert neki az eladáshoz...
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gs_500_e-11834458

Sziasztok! Egyik ismerősöm árulja a GS-t, nagyon szép motor, nagyon jó hanggal!
Fölösleges.
Megfordult már a fejemben, hogy be kellene iktatni a rendszerbe egy olajhűtőt
Azért kértem képet mert a neten nem találtam olyan képet amin látszódik hogy mi hogy áll a dekninél stb....
Igazándiból mit fotózzak rajta? Teljesen hibátlan,szép cucc a konzollal,csavarokkal,deklivel és csövekkel.
Üdv! Tudtok Pesten jó szerelőt?
Lenne egy kérdésem:
Beindítás után (hidegen) alapjáraton kicsit ráhúzva a gázt némi csörgést hallok a szelepek vagy a feszítő felől. Melegen meg semmi.
Lehet ez a feszítő? Kell vele foglalkozni vagy ne parázzak?
Egyébként megy rendesen ahogy kell, semmi más gond nincs vele.