Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik fogy nagyobb arányban????
A 7100 az más: azt a színéről-szagáról megismered, nemigen pancsolják szerintem. Az 5100-ra viszont nagyon sok ismerős panaszkodott, hogy teljesen sz@r: gondolom ők vettek hamisát olcsón, webshopból.
Ja és 12e km-el vettem és 86e km környékén váltam meg tőle.
Nemtom milyen motorotok van nektek?? Már 100x leírtam, de leírom még1x, enyém soha nem ette az olajat sima ásványi Repsol Moto 4T Rider 10W40-et raktam bele, 2 olajcsere között nagy ritkán kellett minimálisat rátölteni. Sztán lehet szerencsém volt. Persze nem kergettem autópályán 100km-eket 160-al, de azért húztam neki én is.

Mondjuk 99-es évjárat volt, azaz a ferdeszeműek rakták össze, ami lehet jelent vmit...
Akkor az gechi jó mert nincs rá panaszom se az 5100-re sem a 7100-re.
Igen, azt öntik át a Motul 5100 flakonjába.
Ugyanannyi munkával sokkal kifizetődőbb a literenként 3-5000 forintos olajokkal szórakozni, nem?
A madarasban 1290.- a total 10w40 es.
Hány motoros van a Világon...aki megvenné???
mondjuk 1 millióan megveszik....nem éri meg pancsolni??? A sok hülye pancsolós vígan megél belőle...kockáztatva a szabadságát is
Literenként 1600 forintért nem állnak le pancsolni....
Arra mi a biztosíték? Lehet abban van az eredeti 5100 és azt zabálja a motorod!
Ui: ne rekedj meg az általad felsorolt löttyök szintjén....Létezik olyan is,hogy motorolaj...
Jó étvágyat a mocidnak!
Eszi, és? Az a dolga!
Az enyém is el kér fél litert két olajcsere között - pedig gyári értéken van a kompresszió, nincs kartergáz. Ócska, olcsó MOL Moto Street 10W40 félszintetikussal járok - azt legalább nem hamisítják, nem úgy mint pl. a Motul 5100-at.
Akkor örülj neki! Amúgy anno az első pár km-en az enyém sem ette a fos 20/40-et meg a többi jónak mondott löttyöt....pedig a motor is frisss volt.
Köszönöm. Elmentem Bajára.
Megkaptam mindent és nagyon készségesek voltak.
Csütörtökre kész a moci.......
Csakaszuzukisajóóó
Azóta mentem egy jó 500 km-t azóta semmi fogyás, pedig nagyjából 3 naponta nézegetem, úgyhogy nem értem...
Ment a teszt priviben...
mi van az olajfogyással ?
Gugli még mindig barát mindenkinek...
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor_bontok.jsp
https://motoralkatresz.eu/oldalak/18/?gclid=CjwKCAjwspHaBRBFEiwA0eM3kdfU26FfINtkSTkJhjBTMzC0TO81sR94xWVZvJkjIYF0Xo1Iz-BPpBoCYesQAvD_BwE

Persze nem csak suzukis bontók.
Nem kell köszi! Erre már betörtem az új gyönyörű bukómat !
Nem gáz! Összetéveszthettelek. Holnap megyek Veszprémbe...vigyek újat..nem átlagosat?
...hány gumit "tesztelt" ?
Nincs instagramom. Az gáz? veszprémi vagyok, úgyhogy lehet, hogy csak átlagos fejem van