Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
2000-es évjáratú Gs500-hoz keresek az első keréknél levő kilométeróra hajtást!!
Lehetőleg Csongrád vagy Bács-Kiskun megyében.
Ok, holnap délután hívlak, köszi!
Szia.
Van több db is.Ha érdekel 70/3179083.
Udv Pali
Hali! Nincs valakinek egy eladó első felnije nem aranyáron? Ha festésre szorul az nem baj. A miénkbe beletört egy féktárcsa csavar, a csavarba beletört a törtcsavarkihajtó, abba meg beletört egy kobalt fúró, itt feladtam....
Én együtt vettem a bukócsövet GS - sel a Full Gas-nál , huszonvalahány e Ftért. Igaz az már 11 éve volt.
Köszi!
Én Szegedről rendeltem, küldte hozzá a hosszabb csavarokat is a felszereléshez. Úgy emlékszem, 21e volt postával. Nevet már nem tudok, de a tel száma megvan, akkor volt neki több db. több típushoz.A számot átküldöm Neked.
Ja igen azt láttam, majd oda is kiírom, csak gondoltam előbb megkérdezem itt
FB GS500 csoportban valaki gyártott bukócsöveket 15-20k közötti áron ha jól rémlik.
Uhh hát ez sajnálatos. Ugyan ilyet akarsz, vagy valami komolyabbat?

+1 Nincs valakinek blokkvédős bukócsöve eladó?
Hát nem könnyű motor nélkül...
Elvitték a GS-t, az árát meg beletoltam a lakásprojektbe
Remélem azért ha túl leszek a felújítási munkálatokon akkor sikerül venni helyette valamit.
Igen, edzett a felülete. De az egyik (a belülre kerülő, tehát nem dolgozó) oldalát nyugodtan köszörültetheted.
Már azt hittem, nem jönnek át az üzenetek, de ezek szerint nem írt senki.Múlt hétvégén szétszedtem a mocit, vezérműlánc laza volt, három szelepnél lapkacsere. Megrendeltem a feszítőt 24e, lapka 3200/db (gyári) Szerintetek van az új lapkán vmi felületi edzés, mert már egész gyűjteményem van vastagabb lapkákból (mindig vékonyabb kell), ha leköszörültetem vékonyabb méretekre, következő szelepállításnál nem kellene vennem.
Sziasztok! Jól meghalt a fórum így a téli lellásban Hogy bírjátok? Én már elég nehezen, nem tudom hogy bírom ki ezt a három hónapot, de legalább van idő a nyári túrát tervezni. 7 ország érintésével 2800-3000km.
Küldj egy e-mail címet ha még aktuális.
Még megvan.
Ajánlott bubis borítékban el tudom küldeni.
Szia!
Én vinném a feszítőt, ha még nem kelt el.
Ha esetleg valakit érdekel a feszítő 5000, a Fékkar 2000, fékbetét 2000, Haynes szervizkönyv 5000.
Szia!
Küldtem mail-t.
...merthogy érdekel.
lac1@freemail.hu
Szia!
A tűszelep hogyé? Vagyis az egy komplett felújító készlet?
Üdv mindenkinek!
GS500-s bontott - tarkalék alkatrészek eladók.
+Haynes féle szervizkönyv.
Köszi!
bemész, bevizsed vagy elmondod. Nekem Hollandiából rendeltek két csavart és postázták ki. (Az fej alatt rögzített alátét, félig menetes és fekete. És ehhez anya.

https://www.fabory.com/hu/
Sziasztok! Kaptam a GS500e motorkámhoz bukócsövet, azonban a tartócsavarok rövídnek tünnek, főleg a hátsó. Mit ennek a helyzetnek a feloldása?