Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, kb ugyanakkor erek a szallasra a 4 szij kioldasa utan mint a ket doboz felcigolese.
http://youtu.be/m6f118M0i1c
Hát speciel erre sem gondoltam. Igaz, ha akkorát esek, hogy összetörik a doboz, szerintem az lesz a legkisebb bajom, hogy kiszóródik a földre a cuccos. nekem az tetszik, hogy megnyom egy gombot, az egészet megfogja és beviszi a szállásra.
Ja, fasza mikor szedegeted a torott dobozbol kihullott ruhakat.
Itt jol osszeszedte pro-kontra, nekem a doboz nem jott be.
https://ontherun.blog.hu/2018/...
Ja, mondjuk erre nem gondoltam csak a hajra. Mondjuk olyanon még nem voltam, ahová egy napnál tovább kellett utazni.
A Garda tó pedig ott a listán.
A hajszarito luxus, de eletet ment egesznapos eso utan, kurvajo erzes szaraz kesztyube nyulni reggel.ha nem vizallo a csizma kettos elvezet.
Vettem hálót a yellow skin rice eating man-tól, szépen ki is nyúlt. De legalább nem volt drága. Tényleg azt kell nézni, mit használnak a többiek, az a jó megoldás, az pedig a doboz.
Persze, valto, kuplung, fekkar, fekpedal meg nincs, ezek mind megmaradt kisse romos de hasznalhato darabok.
Hát... célravezető az biztos.
Én olyanra gondolok, ha csak a hátsó kell, akkor az, ha hosszú vagy sok, akkor külön az oldal pluszban. De az előbbi fényképet nézve, egy hátsónak elégnek kell lennie...
A nyitja az hogy olyan zsakot hadznal amit ha megtomsz feszesre a szajat felekered jo tomor lesz, nem tud mozogni.
ilyen szeles seggu turamotorokra siman fel tudod kotni ket spanival.
Nekem a gond hogy ez nem ules hatul csak punciparna.es meg ez is elore lejt. A kotozo szalag is elore huzza.
triboseat uleshalo a taska csuszkalasat megoldja.
Csináltatni kell
Pl ezt egy lakatos ismerős összedobta pár méter rozsdamentes csőből
Tök könnyű cucc és egy mozdulattal a helyén van
Le a kalappal. Mondjuk a hajszárító nekem teljesen felesleges is.
Valószínűleg újra kell gondolnom az életemet az alapoktól. A feleséggel együtt járó bajokra is van megoldásod esetleg?
Nekem meg váltó kar is van a kuplung+fékkar mellé
Fék pedál nincs mert aki bátor megy fék nélkül is
Szövet oldaltáskát vettem, de az ledörzsöli a festéket, ezért nem is használom. Olyant láttam, hogy a gyári hátsó konzolhoz biggyesztenek oldaldoboz tartót, lehet, ez lesz a megoldás?
Konkretan itt meg volt plusz alaoltozo, (nem vicc, tenyleg hasznos) uti hajszarito, szerszamkeszlet, lancspray, turaemelo, egy halom kabel es tolto, tablet, esoruha, plusz kesztyű, az a hulye sargamelleny, kukackeszlet, kaja, viz, 5 valtas fehernemu poloval, hosszujju polo. 36 literes a taska, untig eleg, meg lidlis reggelizo keksz is volt vagy 5 csomag eldugva.
Oldaldoboz-konzol tudtommal nincs gyári (vagy Givi, Kappa, stb.) a GS-hez, csak hátsó dobozhoz való (az enyém Givi). Sokan viszont házilag csináltak rá. (Én inkább maradtam a szövet táskáknál, szerintem az egy eldőlést jobban elvisel - ezt már teszteltem is Erdélyben....)
Most pl. kíváncsiságból ránéztem, hogy a GS-re milyen oldaldoboz konzol lehetséges, de egyelőre nem is találok.
Sajnos nincs. Jövőre valami lesz, vagy doboz, vagy másik motor.
ja, hogy akkor hátsó dobozod sincs....
Igen-igen, de én a lehetséges csere miatt nem vettem rá semmilyen konzolt.
És anélkül nehéz.
Speciel nem értem, hogy lehet ez elég. Cipő, papucs, törölköző, kémiai szerek, egy-két fehérnemű, rövidnadrág, hosszú nadrág, póló, pulcsi, egy tk wc papír, már több ennél.
A GS szerintem tök jól pakolható, az enyém ilyen teljesen felmálházva (az oldaltáskák a hátsó doboz tartókonzoljához vannak hevederezve - nem lötyög, nem mozog):
Kéthengeres, de egy kicsit modernebb kéthengeresben gondolkodom. Sv650, Versys, Er6, ezek. Többet nem szánok rá.
Az ülésen cuccal az a bajom, amit írsz, előremegy. De ettől még nagyobb, ha a táskában mozog a cucc, akkor lazul a kötés is, nekem most pl. annyira, hogy felülről rálógott a kerékre az meg szépen elreszelte. jó, hogy nem ment a tengelyhez a szarság be.
Szinte mindig ulesen van a cucc, most picit nyugosebb mert előrecsuszik. Ki kell figuraznom hogy tegyem fel jol.
Nem a taska, a benne levo cucc megy elore. Sajnos a motor ilyen.
Amugy mashogy kozelitem meg a helyzetet. Nem a tarolohelyet novelem, a pakk meretet csokkentem.Itt 5 nap, full, de meg mindig sokmindent viszek feleslegesen.
A gs nem ket hengeres?
Így igaz: két éve Erdélyben engem az mentett meg, hogy volt tartalék fékkarom. (Egy nagyon komolyan túrázó sráctól kaptam előtte a tippet, hogy miket vigyek MINDIG magammal).
Belenéztem a gugli fényképeibe, igazat kell adnom neked.
Nem tudom, marad-e a GS vagy veszek egy nagyobbat. Ezért nem vettem oldaltáskákat, az ülésen volt a motyó, az meg annyira nem esett jól még így sem, hogy relatíve hamar leértem. Itt a lakhely körül a GS-nél az én motorozási igényeimnél, tudásomnál nem nagyon kellene jobb, erősebb. Viszont mert már elfelé mentek a kölkek, lehet, érdemesebb lenne egy kicsit előre menekülnöm, arra már érdemesebb lenne egy táskaszettbe beruháznom. Ez mondjuk jelentéktelen probléma, de sok ilyen kicsi van.
Nézem a kéthengeres motorokat már egy ideje.