Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amit ide felraktak az nem gs500 hang???
vagy csak én néztem félre. mindenesetre ilyesmi az enyém is vagy jobb
ja fogyasztás 4 alatt
"Tettek fel hallgasd meg"

hol?
nekem is megy 170-180-at végre simán. Lejtőn lefele a haverom 190-et is elérte. Én is elfogult vok egy kicsit mivel suzukis párti vagyok. de azek a seb. adatok tényleg igazak
üdv. na kicsit későn reagálok bocsi! Válaszok Evil: Nem igen igen
na de komolyan. Két személlyel simán lehet vele túrázni a bnőmmel sokat járunk. Nem gyári dob van rajta hanem nyitott Finster. Baromi jó így a hangja. Tettek fel hallgasd meg. Így sokkal nagyobb tekintélye lett.
Szívesen felrakok csak tudjam lefényképezni...
Én csak motorozok vele nem fényképezgetem meg videózom
Amúgy miért?
valaki tud nyomatékadatot mondani a gs500-ról?
Ánuszveríték.: Nem raknál fel egy képet a gépedről?
Mint mondtam van egy tank-cam-os videófelvételem amit még októberben csináltam amikor egy Budapest-szeged csapatáson és ebből vágtam ki a hangot... Ezt meg egyébként valami JVC MiniDV-kamerával vettem fel de a pontos típusát nem tudom mert nem az enyém volt....
jó a hangja amugy mivele vettted fel a hangot?
Nekem is Gs 500-am van 1 hónapja, azóta mentem vele 4000 km-ert Finster cső van rajta, így megy 190-et ha jól "elbújok a tank mőgé". Igaz a futóműve egy kicsit gyenge, de ez egy kis átvariálással jól kiküszöbölhető és iszonyú kényes a jó gumira...
Nem véletlenűl írtam ide! A CBF500 GS500 ER5... ezek egy kategória és ezek közűl a honda a tesztgyöztes én is azért vettem ezt kezdő nagymotornak... Erösebb is mint a GS500 meg kezelhetöbb is.. a gyorsaságát nem tudom a gs-500nak de a CBF500-am 190-et megy végre... Az enyémen is van fent egy teljesen nyitott Finster cső és gázelvételkor vagy tiltásnál 15-20centis lángot dob meg durran.... Ahogy motorfékezel folyamatosan hörög meg durrog... Hogy mennyi? Azt kérdezd meg a Műmájerektől mert velük voltam egyszer túrázni... Ha esetleg még is érdekel akkor van egy saját videóm bár azon nem látszik a láng mert a tankon van a kamera viszont valamelyest hallatszik a hangja.... ha bár fel is tudok rakni egy hangot amit a videóbol vágtam ki...
Ha "durrogtatni" akarsz, vegyél Hyosung GT650-et !
GT650R hang GPR dobbal!

Igen a videón én vagyok az Apriliával (már eladtam )!
De vannak videók az Euroringről:

A Hyosunggal!
Az Apriliával!
ja bocs most jut eszembe a cbf 500 is kéthengeres
én hallotam egy gs-500-at amin remus dob volt és annak nagyon tetszett a hangja olyan volt mint egy lc8-as csak egy picit szolidabb de amugy is nekem ez a durrogó hang jobban tetszik mint a 4 hengeresek "visítása"
Agytagito,
asszem az euroring.hu-n az egyik videóban szerepelsz a 125-össel.
Jól láttam hogy az Te vagy? (CBR1000RR onboard videó)

Szerintem is jobb a CBF de mondjuk én Hondás vagyok szal ez nem objektív vélemény.
A GS500-nak 160 a vége, leejtőn 170körül. A CBF-nek 190 körül van vége(leejtő nélkül ) és a hangja is sokkal szebb, asszem a fogyasztása is kedvezőbb a modernebb technika miatt, ja és a CBF az HONDA .
igen Suzukit szeretnék mert olcsóbb és egyenlőre amire én használnám elég lenne a gs500 is egy jó darabig. a gumit emg csak ugy emgkérdeztem mert azért nem egy kis motor meg súlya is van éshát elég vékonyka az a hátsó gumi sztem.
Hali! Mindenképen suzukit akarsz??? Én is vaciláltam rajta de aztán minden teszt a honda CBF500 mellett döntött kezelhetőségben teljesítményben hátsó kerék szélességében is... Én nem bántam meg a hondát...
Itt találsz bővebb infót a motorról (amilyet én sosem vennék, mert szerintem egy unalmas munkamotor):
GS 500 Fanok lapja!

Itt egy teszt a motorról:

Totalbike teszt!

Kiegészítők a motorhoz:

Kiegészítők!

Az Auto 1 cikke a gépről:

Auto 1 cikk!
no comment
hogy megy egy ilyen suzuki?gyorsulás, végseb., stb...és mennyit pörög?és mennyit eszik?
a vastagabb gumit gondolom szélesebbnek érted, de miért kéne rá szélesebb mint a gyári?? én egyedül a 2005-ösnél régebbi R6-ról tudok olyat, hogy jobb tulajdonságokkal bírt a nagyobb abroncsokkal mint a gyáriak
kösz hogy visszaírtál már asztem nem fog senki irni

lenne egy pár kérdésem!

1. hátulra lehet vastagabb gumit rakni a gyárinál?
2. két személlyel el lehet vele menni egy túrára?
3. neked gyári kipufogó van rajta?
Hy!! Ha ilyen gépet veszel nem bánod meg nekem két éve van és semmi bajom nem volt még vele. olcsó a fenntartása, keveset fogyaszt jól megy. Szóvla jó kis gép, na meg persze az ára sem rossz.
jövő év elején ilyen motort szertnék venni és azok tapasztalatait várom akinek már volt ilyen motorja!