Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szar telefon...
*fejlövéshez *
Mármint a megváltó fejlődéshez érted?
Ennyi gond elég egy lónak is.
- mert 17.00-ig dolgozom, ők meg délután csak 16.00-ig vannak nyitva
- mert az sem lenne olcsóbb, mint a futár.
- még mindig rohadtul fáj a jobb vállam (idegbecsípődés) és autót vezetni legalább annyira xar mint motorozni így.

- hirtelen más kifogás nem jut az eszembe....
Nade faszé nem mész el érte?
1,5 óra az egész.
nemmondom hogy motorral,de hajtsd meg a ceed-et.
Na, a Sugomotornál van komplett bontott jeladó alaplappal, vezetékkel, stekkerrel együtt - 8.000,- forint + postaköltségért, elvileg holnapra itt lehet....
Csak a taska kulso szovete, a lenyeg a kukaszsakban szaraz marad.
erre gondoltam én is, viszont ha az a sok szövet megázik akkor nagyon nehéz lesz(gondolom).
Olyan volt mint a mamik uszosapkaja korben gatyagumival. A taskarogzito pantok miatt a belso oldalt nem fedte.
Utolag rajottem hott felesleges a belso vizallo reteg miatt.
Nem értem hogy lehet elhagyni. Több ezer km-t tettem meg velük, viharos időben, szélben stb. Fizikailag lehetetlenezt elhagyni, vagy nemtudom :D Hátulján úgy összehúzod, hogy egy 15 centi sugarú kört tesz meg középen ahol nincs anyag, ha meghúzod akkor az nem mozog mert nem tud, ergo 15 centin nem tud kiesni egy 40 centi hosszú táska. Vagy neked ne ilyen volt a huzatod?
Ezek az oldaltaska esozsakokat nem ertem, lifegnek mint az allat, egyet anno elhagytam.
Aztan tanacsra a masikat is kidobtam es fekete kukaszsakba pakolva belure,lett a nyero, soselett vizes semmi, ey nem kellett a kulso vackot hasznalni.
Egyetértek azzal, hogy a GS jól pakolható.
6 országot jártam meg most nyáron egyedül; sátor, hálózsák, felfújhatós matrac, taposós pumpa a matrachoz :D , camping lámpák, gázgyújtó, tányérok, ruhák, igazából minden elfért, amit akartam vinni. Amúgy kevesen tudják de GS-en van gyárilag sisak tárolására(sőt ebből kettő van) fül. Én mindig azt használom.
A sisak meg kurvajo bevasarlokosar, igy nem hagyom a motoron.
A tanktaska novelheto, oda elfer a bagett meg a 1,5 es vizespalack.
Kétségtelenül megnehezíti az ember életét.
Marad a teszkós szatyor. Vagy a hátizsák.
Ha mindennap masik a szallas ez nem opcio.
Talan pont az erdelyi turan fanyalodtam ra egy kibaszott rossz benzinkutas kavera annyira bealudtam egy hosszabb falus reszen. Amugy egy redbull jobban esik. Szinte sose kavezok.
Ezt mondom, máshol máshogyan van.
A doboz úgy volt jó (akivel mentem), hogy a szálláson kipakolta a dobozt, üresen felrakta a motorjára, lementünk a boltba, amíg bent voltunk addig a sisakok voltak benne, kijöttünk sisak fel, cuccos be és már mehettünk is haza. Ott meg kompletten fel a szállásra és kész.
Egyszemélyes kotyogós kávéfőző és turista gázfőző nálam is szokott lenni....,
A lajosban a club pontjaimon szereztem egy kabelzarat, arra felfuzheto a kabat, sisak, stb.
De regebbi suzukikon van sisakrogzito pont, a hondahoz adtak egy kis kabelt, azzal tudtam a vazhoz kotni.
Ha tura van kulfoldon akkor a dobozt telipakolod, es a sisak tuti nem fer bele. Szal cseszheted.
Viszont az ilyen turahelyeken nem lopnak. Ez nem budapest.

https://m.louis.eu/artikel/har...
Amúgy a legtutibb a bankkártya. Az elfér a mellényzsebben és kész, az mindent visz.
Fel van adva a lecke. Azért szeretem a kényelmet, tehát relatíve nagyobb tároló, legyen az kemény vagy puha. De az már problémás az ülésen. A puha nem zárható, míg a keménybe betehetem a sisakot, amíg bemegyek a boltba. Tudom, minden nyitható, de akkor is.
Ami az érdekes: két hete voltam a családdal Crikvenicában, most a haverral egy hétvégére, semmi köztörvényest nem láttam. Valami szirénázást is egyszer a családdal. Nem voltak ricsajozó cigányok, szivárványos zászlós buzik, hangos zene, semmi kirívó.
Szóval az én világomban mind a kettőnek megvan a helye az összes előnyükkel- és hátrányukkal.
Mindenki sajat maga tapasztalja ki mi jo.
Nincs univerzalis recept.
Goldwingesek grillsutot is vittek. Komolyan, vagy szendvics sutot. Mar nem emlekszem.
Hát mondjuk igen, tulajdonképpen igen. Az látszik, hogy jól végig van gondolva itt minden. Egyre nagyon jó volt ez az este, hogy rájöjjek arra, hogy sem útvonalat nem jól választok, sem szerszámozottságban, sem csomagolásban nem gondoltam végig a lehetségeseket.
Mondhatni kamikáze módon jártam meg a tengert oda-vissza. :-)
Ne hidd
Ha a doboz régi törik mint a szar, láttam olyat ami esés nélkül eltört( rutinos ember átköti spaniferrel)
A táska sokkal jobb
A legjobb benne ha félig van akkor felére össze tekered és nem kóvályog benne a sok kacat plusz a fele terjedelmes