Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SOSE !
Köszönöm, megoldódott a doboz kérdés! :-)
Viszont lenne egy kérdésem.
Általában 3. sebességi fokozatban csinálja a Gsr600, hogy 70km/óra körül a műszerfalon a fokozatkijelző átvált 4-re, vissza 3-ra és közben megtorpan picit.
Áramtalanítást csináltam, nem oldódott meg. Találkoztatok már iyennel? Mi lehet? Hibakódot nem jelez.
Válaszokat előre köszönöm!
B.U.É.K. mindenkinek!
...es MINDENKINEK BUEK !!!
Szia Zsolti !

Uszom szavaidban !!!
Szia Maci !!!

Lehetosegekhez merten minden rendben , A GSR megvan , koszoni szepen csodalatosan mukodik !!!! csererol szo sincs , amire kell Nekem arra tokeletes !!! Turazom csak vele , foleg Fazer1 Misi altal szervezett Turakon .
Utolag is BOLDOG TAMAS Napot .................................................................................................................es a tobbi Tamasnak is
Sziasztok !!!
Nekem még megvan a GSR-em is :) Nálam új kora óra (2006), sosem volt még eldőlve sem, nemhogy összetörve... Bár 2008 óta főleg az FJR-el megyek, szeretk a GSR-el szaladgálni a városban. Nem adtam el, jó érzés ráülni még mindig...
A Bking már történelem. Bmw-ből az új GSA-t nyúzom, nem kell annál jobb:)
Ja, öreg korára meghülyül az ember:). Régen mindig azt mondtam, hogy 2 motort biztosan nem fogok venni: BMW és Harley... Erre... Dehát családosként még fontosabb lett a biztonság (ez volt az asszony fele az indok:), meg tényleg kivételesen jól sikerült az XR, igazán hasonló sincs más gyártótól. Te is inkabb ilyet vegyél a GS és BKing páros helyett;)
Vén buzi, csak nem Bmw-s lettél? BESZAROK
Nem tettük le. Báe elfogytunk a régiek közül. ÉNn moat nézegetem a Bkingem, második motornak, visszavásárolni:)
Üdv újra itt. Mi a helyzet Tybee bácsi, csak nem lecserélted?
Sziasztok!
Gsr600 vásárlás előtt állok és lenne néhány kérdésem.
Ma megnéztünk egy kiszemelt példányt. 2010 évj 10000km, teljesen gyári állapot, gumik, lánc, lánckerék rendben.
Az elsö teló viszont nagyon puha, olajfolyás nincs szimering ránézésre rendben. Állítva nem volt, gyári beállításon van. Lehet rajta javítani vagy olajcsere szükséges? Álló helyzetben 2/3-a elég könnyedén benyomható.

Köszi a válaszokat.
Sziasztok tud valaki Pest illetve Szentendre környékén egy gsr mágust? Aki keni vágja nem találomra szerelő? Előjött műszerfalon fi hibakód illetve egyszer volt számítógépre rakva hőmérséklet jela szenzort írt hibának de akkor még fi hibát nem írt. Ezért egy szakít keresnék mivel nem akarok szakszervizben hagyni százezreket a semmiért köszi
Ok
Köszönöm
Szia!

Nincs Viberem sajna. A freemail címedre továbbítottam az infókat.
Szaraxik a mailom
Viber?
Számom adatlapon
Szia! Ha dobsz email címet továbbítom az infókat.
Szia! Küldtem emailt.
Oppá
Erről nem tudtam
Ha neked nem kell Tomi, akkor beállnék a sorba utánnad.
Onnan tudom a másikat, occsóba nézegettem neten és ezt találtam.
Basszus de sajnálom
Szia az engem is érdekelne
ok. küldöm.
Kedves Godzilla_HUN!

Igen, érdekel! amma.tamas@gmail.com címre jöhet.
Nagyon köszönöm!