Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kap egy kicsit sűrűbb olajat ha a beállítás után is nagyon puha maradna.
Köszönöm szépen
És balesetmentes motorozást!
Nekem a 750-esnek elég kemény a futóműve, még az állítás után is ami egyébként nem is nagy baj, nem hintázik, de volt már olyan útszakasz, ahol a tömést is kirázta a fogamból, FZ6-os cimborám meg szinte siklott, ez van, de ennél nagyobb baj ne legyen
Köszi a képet Így simán tudom itthon is állítani. Szép estét.
Köszi! A Suzukinál is ezt javasolták. Meg is vettem a motort.
Ezzel tudok segíteni.
Nekem eléggé be kellett tekerni hogy jó legyen. Sűrűbb olajjal keményíthető, ha puhának találod.
Sziasztok!
Gsr600 vásárlás előtt állok és lenne néhány kérdésem.
Ma megnéztünk egy kiszemelt példányt. 2010 évj 10000km, teljesen gyári állapot, gumik, lánc, lánckerék rendben.
Az elsö teló viszont nagyon puha, olajfolyás nincs szimering ránézésre rendben. Állítva nem volt, gyári beállításon van. Lehet rajta javítani vagy olajcsere szükséges? Álló helyzetben 2/3-a elég könnyedén benyomható.

Köszi a válaszokat.
Persze, mindenféleképpen! ;)
Nekem még megvan a GSR-em is :) Nálam új kora óra (2006), sosem volt még eldőlve sem, nemhogy összetörve... Bár 2008 óta főleg az FJR-el megyek, szeretk a GSR-el szaladgálni a városban. Nem adtam el, jó érzés ráülni még mindig...
Köszönöm!
Azért időnként majd cserélhetnénk tapasztalatot a masinával kapcsolatban. Már ha nekem is lesz
Ó basszus, az tényleg nem a szomszéd! :(
Viszont akkor balesetmentest ;)
A nyáron voltam arra életemben először. Bexarás milyen jó volt
Így igaz
Nem nagyon, tekintve, hogy Dunaújváros környéki vagyok. Amúgy kb. 2 hónapja vettem a GSR-t, és még egy centit sem mentem vele
Felsőtárkány - Lillafüred vonal a kedvencem arra. Egész nap el tudnék menni fel-le azon a szakaszon.
Jobb a békesség :) Te szoktál gurulgatni a Mátra--Bükk vonalon?
Nocsak, még egy 750-es kolléga
Grat. a videóhoz, igazán jó lett...a kilóméteróra mindenhol szolidan kitakarva
És rohadt drága
Az már biztos, én már voltam egymásután négyszer is, de inkább a motorkiállítás miatt mentem, de ha már ott vagyok, szétnéztem máshol is.
Egy biztos, aki teheti még pénteken látogasson el.
Utoljára azt olvastam a Motorrevüben, hogy február 24-25-ei hétvégén lesz, és a boatshow-val lesz egyben. AMTS-en már vagy 2-3 éve nem voltam, mert qrwa nagy a tömeg...
Okés, köszi! :)
Ha megtalálom, akkor idebiggyesztem
Március 10.-ére eső hétvégén lesz Pozsonyban. Megtaláltam már neten is, dw nem mentettem el. Üsd be a motorkiállitás Pozsony 2017-et ki kell dobnia.
Nagyon szívesen!
Te pedig erről a márciusi kiállításról adhatnál pár infót, megmondom őszintén az idei motor kiállítással megvagyok kavarodva, egyik helyen februárt írnak, máshol márciusban az AMTS-t, lehet én nem vagyok toppon a kérdésben.