Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem megvan az eredeti , ma megnezem hogy mi van rairva , de emlekeim szerint nem DID ........
nem tűntem el csak nem jó szögből néztél
még olajcsere aztán uzsgyi
Saazia csaje
Ész még?
Nagyon eltüntéé
DID lánc jt lánckerék!
Sziasztok! GSR 600-ra oldalsó doboztartók dobozokkal, táskákkal eladók:

https://www.jofogas.hu/budapest/_Akcio__GSR_600_Sw_motech_oldalso_konzol_taskak_63897858.htm?first=1
https://www.jofogas.hu/budapest/_Akcio__GSR_600_SW_motech_oldalso_doboztarto_konzol_es_dobozok_63898262.htm?first=1
az enyémen did 525 vx van most...
k6os gép...lehet h már nem gyári a lánc rajta? az eladó pedig azt állitotta! a kézikönyv is rk láncot ir..114szemest.
...de irja is a lanc tipusa folott 16/48 fog
...es a gyari attetel 16/48 fog ....ha jol emlekszem es ehhez kell a 114 szemes lanc.
Itt RK lancot ir , 114 szem :http://pixeldoc.kicks-ass.net/...
értem,thanx.
itthon is lehet ezt kapni! néztem webshopokat. hány szemes ez a lánc? találtam 110 112 118 készletet is..
Osztrak Turarol jottunk hazafele es bementunk a grazi Louisba.Ott vettem a lanckeszletet is meg a preselot is.
faja brigád! cixámokat tudnál irni? hol szerezted be?
az a láncszem préselö müszer,ami a jobbsarokban van?
Tetszik !!!
Ezt tettem rá :
vagy annyi szárazon így akkor nem csoda hogy alig bírom el
nem 183?
Bőven belefér :) 430Kg ig lehet terhelni, a forgalmi szerint. 210 körül van a motor :)
Akciós a gyári szett a Suzukinál, ha jól emlékszem 46.000Ft, most akarok venni. Nekem 24E van benne, de már picit ki van nyúlva szakaszosan, illetve O gyűrű 2 hiányzik. De a fő gond hogy szorul is, imitt-amott.
hello mindenki' GSR 600 vásárlás előtt állok. abban tudnátok segíteni hogy hány kg-s utast lehet max szállítani? most hogy itt a jó idő tesóm is kedvet kapott a gurulásra elvinném párszor viszont fogalmam sincs mennyi egy gsr 600 terhelhetősége utas fronton. (én 65kg vok, tesóm 95)
sziasztok!
egy k6 abs nélküli gsr600 vason szeretnék láncot cserélni...
mostani lánc még gyári, 42e km futott...de már néhol kihullottak a kis o gumigyürük a láncszemek közül...máshol meg kilog belőle...totálisan kinyulva még nincs,mert lehetne fesziteni,de aggaszt,h kilognak a kis gumidarabok, ugyhogy inkább csere...
did van most rajta... olvastam h jt márka jo még! ki mit ajánl? főleg did márkát akarok,ha már az a gyári.
meg tudnátok mondani a gyári számát,h mit vegyek? köszi.
Mai program!
Gumicsere majd felnimatricázás.
Michelin Pilot Power 2 CT, nagyobb kíváncsi vagyok, hogy mit mutat
Köszi az infót, pont hétvégére terveztem így sokat segítettél.
Sziasztok! Ha van esetleg valakinek Gsr600 bukógomba a vason és venné a fáradságot hogy lemérné a pontos méreteket azt megköszönném!csavarméret hossz belső átmérő stb ...Van egy esztergályos szaki ismerősöm és megpróbálnánk aluból esztergálni hátha egy kicsit olcsóbban kijönnénk mint amit a boltban árulnak! Előre is köszi!
Még ha nem is messzire, de már az első szárnypróbálgatások megkezdődtek.
Idén lesz egy-két módosítás és bízom benne, hogy sok jó idő gyakorolni :)
Szia !

Ami megvan :szivo;0.10-0.20

kipufogo;0.20-0.30 mm, hidegen

Elso teleszkop ; olaj 10w de itt a 15w-st ajanljak

508 mm szarankent , felsoeltol 114mm-re

kiszerelt elso rugo hossz;327mm