Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Míg a spray-k ragacsosak, ez semennyire nem ragad kézzel való tapintásra, viszont a láncon tökéletesen fent marad. Szinte semmit nem dob le a lánc az anyagból, 99,9%-ban fent marad. Ahogy melegszik a lánc egyre jobban ken. Motorozás után megtapogatva a meleg láncot, olyan mintha sikosító lenne rajta. Egy ilyen tubus legalább 8-10 kenésre elég, úgy hogy nem spórolok vele. Az 1000 km-enkénti tisztítást igazából nem figyelem, általában sokkal előbb szoktam pucolni, ránézésre, ha már koszosnak látom megtakarítom. Könnyen tisztítható a paszta után. Pár sorral lejjebb raktam fel képet, hogy néz ki tisztítás és pasztázás után.
Én is valahogy így gondoltam, akkor kipróbálom így, mert nincs kedvem mindig dobozzal mászkálni. Köszönöm a segítséget.
Kepet most nem tudok de a lathatosagi melleny az akkun van , az eu csomag mogotte a fekete elektomos dobozon ferden ....
Köszönöm, kipróbálom, de ha nem nagy fáradtság egy képet küldenél az elrendezésről? :D
...az eu csomagom eredeti SUZUKI , jooo lapos
Ules ala siman befer.
Sziasztok. Lehet hülye kérdést teszek fel, előre is bocsi :D Aki nem használ semmilyen dobozt vagy táskát a GSR-en, hová teszi az EÜ csomagot, meg forgalmit(bár ez még el is fér az ülés alatt), illetve láthatósági mellényt?
Szia
Arról a chain pasteról írnál pár szót mennyire vagy megelégedve vele? Mennyire tartós? Nem veri le a lánc?
Marci , lekerult a kipufogooooooo ????
Skút meg mindig?

Szerviz manuált elküldöd?
Mostmár 7 év után belefér nem?
olyan nekem is van...a kis gyári sörtét rövidebbre vágtam , jobban el lehet kenni a pasztát...
Motul lánctisztító spray majd motul chain paste.
thanx...
igazábol nem szánok rá 46rugót...
a did meg a jt kerekek megvannak 28ból kedvezménnyel...jo az nekem...
szép a láncod,mivel kened?
A kékszínű patentszem volt nekem is a gyárilag szerelt láncon. Az új gyári szetten már nem kék. A dobozán különösebb infó nincs. A hátsó fogaskerék alakja, formája is jellemző. Arra sunstar van ráírva.
thanx...hm...akkor az enyémen ezexerint cseréltek már láncot...
az olasz faszi,akitölvettem azt mondta h még ez a gyári lánc rajta...
Megkerestem.......annyi olvashato az egyik oldalan hogy : 525 SM7 semmi mas , a keresoben 1bol hozza hogy RK .4szogletes nitteles van a csapoknal es kek szinu a patent szem.Ezzel szereltek ujonnan.
Megéri a gyárit venni, 45 ezer ft körül adják. Én is tavaly cseréltem, majd megnézem a dobozát este.
nem-nem. minden csak nézőpont kérdése: TI kerültök engem
thanx...a márkáját nem irja ugylátom.
ok..
Ez a gyári lánc szett:
http://www.ebay.co.uk/itm/Suzu...

cikkszám: 27000-06851
...estere meglesz nezve es beirom
ok várom thanx! könyve az irja,h rk lánc van rajta. 114 szemes.
......deeeeeeeeeeee , kerulod a GSR-eseket
igen...megrendelem ma melo után...thanx.