Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Nekem is úgy volt néha mintha egy pillanatra leállt volna de aztán mégse, de nagyon idegesítő volt hogy leállt néha.
És neked is visszább esett a fordulat mint az alapjárat gáz elengedés, kuplung behúzás után? Gondolom ez miatt áll le néha. Utána visszaáll magától, ha nem állt le, csak ingadozik. Valaki hozzáértő szerint mitől lehet?
.......es nekem is , a lanc cserejeig nem vettem le a fedelet
Ez jó kérdés, nekem is ilyen volt. Majd ilyen lett :)
Sziasztok! Szerintetek hány év kell hogy ennyi gané begyűljön az első lánckerékhez normál használat mellett? Az előző tulaj azthiszem nem volt a lánctisztítás bajnoka...
Az összerakásnál találtam egy alátétet amiről azt tippelem, hogy a kuplung kart visszahúzó rugó alól jött ki. Igazam lehet, van valakinek robbantott ábrája?
thanx
áh...nekem soha nem fog leérni...
ma kapott a gép michelin pr3 2ct gumikat...haverom intézte.
7végén lánccsere.
A gyári hátsó lánckerék 26 centis. Úgyhogy a 25 cm simán jó.
eddig se ert le a balkanyarba , ezutan se .................jooooooo lesz az !
de ez a hatalmas átmérö a 48fogas? cikkszám alapján jo,csak vhogy nagynak tünik...
Ja , mert 48 fog !!! az elso 16 fog
ma megjött a szett a gsr600 lánccseréhez. létezik,h a hátso lánckerék 25cm átmérőjű? nagynak tünik nekem...
de lemérni nemtudom,mert pénteken leszek a vas közelében.
Szia. Nekem is ez volt a gondom, mármint a lefulladás. Nekem ezeket végezték el a motoron, illetve minden folyadék cserélve lett és azóta nem jött elő egyszer sem, remélem így is marad.
ingadozó alapjárat főleg hogy1500 környékén van nem ok.
Üdv!
Feljebb vettem az alapjáratot, mert néha leállt a motor a kuplung behúzásakor, fordulat visszaesésekor. Naggyából 1300-1400 volt a cél, de észrevettem, hogy gázadás után pár másodpercre visszaesik 1100-ra, majd felmegy 1500-ra és ezután ingadozik 1300 és 1500 között. Előtte nem figyeltem, hogy ingadozik-e, de gondolom igen. Normális ez, vagy nem?
Igen, ilyesmit, majd küldök fotót a kormányról, mert nem így néz ki most.
Kapod a fagyit
Köszi
Jövő héten kiderül elvileg
Befér? Basszus :)
Sziasztok! Komplett lábtartókat keresek a 600-ashoz, jobb- bal, lábtartóval együtt. Lehet másnál is volt ilyen, de idővel megrepedtek a lábtartó fülek (na jó, a másik oldalára rádőlt :( ) de azon is volt repedés......a lábtartó meg elfogyott.... nem tesz jót a tréning :S
Norcsi !!!

Ilyesmit keresel talan:https://www.louis.eu/artikel/s...
ja. játékkal röpül az idő! ment emilben
OK !

...akkor haladsz vele ?
Úgy intézem h maradjon, picit faragunk a seggén, hogy ilyen szépen fingjon